Можливість для людей з України

Hlavný kuchár

HOFFER SK s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 - 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sieť reštaurácií Hoffer hľadá skúseného kuchára, ktorý sa pripojí k nášmu tímu v Zlatých Moravciach
- Príprava a varenie jedál podľa stanovených receptúr a štandardov
- Spolupráca s tímom pri príprave jedál a organizácii práce v kuchyni
- Dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov pri manipulácii s potravinami
- Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
- Prax na pozícii kuchár
- Znalosť aktuálnych trendov v gastronómii
- Schopnosť pracovať v rýchlom prostredí
- Pozitívny a zodpovedný prístup k práci, tímový duch
Pracovná doba dlhý/krátky týždeň 7:00-20:00

- pracovný čas podľa dohody
- istota v stabilnej spoločnosti
- pravidelná mzda vždy najneskôr do 12 .dňa nasledujúceho mesiaca
- postupné zaškolenie našim šéfkuchárom, ktoré ti uľahčí zvládať prácu na danej pozícii
- možnosť kariérneho postupu
- ubytovanie plne hradené zamestnávateľom
- strava plne hradená zamestnávateľom
- zabezpečený pitný režim
- zamestnanecká zľava pri rodinných oslavách, svadbách, prípadne iných udalostiach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Sieť penziónov a reštaurácií Hoffer so stabilnou pozíciou na trhu príjme do svojich prevádzok nových zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Vargová
Tel.: +421911011995
E-mail: poslať životopis
ID: 4805260  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac