Dispečérka

HOFFER SK s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

duálna pozícia dispečing + recepcia.

Práca dlhý/krátky týždeň 7:00-20:00- telefonická komunikácia so zákazníkom - objednávanie jedál- práca s pokladňou- znalosť a orientácia v meste a okolí výhodou.

​-zodpovednosť za celkový chod recepcie,
​-prijímanie aj odubytovávanie hostí,
​-práca s rezervačným systémom a Bookingom,
​-príslušná administratíva,
​-vybavovanie mailovej a telefonickej komunikácie a ďalšie.​

- Istota práce v stabilnej spoločnosti
- Pravidelná mzda vždy najneskôr do 12.dňa nasledujúceho mesiaca
- Možnosť zálohy v danom mesiaci
- Plánovanie smien v 2-týždňových intervaloch
- Možnosť naplánovania smien navyše
- Postupné zaškolenie, ktoré ti uľahčí zvládať prácu na danej pozícii
- Možnosť kariérneho rastu
- Strava počas smeny hradená zamestnávateľom do výšky 12€ (obed, večera)
- Zabezpečený pitný režim
- Zamestnanecká zľava pri rodinných oslavách, svadbách, prípadne iných udalostiach v našich prevádzkach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Sieť penziónov a reštaurácií Hoffer so stabilnou pozíciou na trhu príjme do svojich prevádzok nových zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4788732  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac