Inžinier oddelenia údržby (Automotive)

Hoernlein Slovensko,s.r.o.

Miesto práce
Bernecká 1823, 936 01 Šahy-Homok
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiacZákladná mzda od 1100,-€ brutto. Možné ďaľšie mesačné odmeny. Celková výška mzdy závisí od schopností a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Oprava, údržba a kontrola strojov a výrobných zariadení
- Manažment nástrojárne
- Vytváranie harmonogramu preventívnej údržby strojov, dohľad nad jej vykonávaním
- Definovanie kritických náhradných dielov, objednávanie náhradných dielov
- Analýza porúch , príprava a riešenie koreňovej príčiny porúch
- Budovanie systému procesného riadenia údržby
- Zavádzanie nových metód riadenia Priemyselného inžinierstva
- Vytváranie štandardných pracovných postupov pre oddelenie údržby
- Technológia pripojenia strojových zariadení, budov a pod.
- Telefonická pohotovosť v prípade závažnej poruchy alebo havárie stroja
- BOZP a PO: zodpovednosť za dokumentáciu, spolupráca s technikom BOZP a PO, evidencia školení, kontrola pracovísk, overovanie plnenia opatrení, predkladanie návrhov na opatrenia za účelom zvýšenia bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a požiarnej ochrany, spolupráca s Inšpektorátom práce, posudzovanie a návrhy na riešenie OPP

Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti s inovatívnymi technológiami
Dochádzkový Bonus
Denné stravné 4,00€
Možnosti profesného rastu

Informácie o výberovom konaní

Platné osvedčenie § 22 - samostatný elektrikár výhodou
Miesto výkonu práce Šahy
Na osobný pohovor budú pozvaní uchádzači ktorí splňajú požiadavky zamestnávateľa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechanik, elektrotechnik, stojár so znalosťami mechaniky, pneumatiky a hydrauliky

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Znalosť výkresovej dokumentácie - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti s mechanikou, hydraulikou, pneumatikou.
Prax v automobilovom priemysle výhodou.
Flexibilita
Samostatnosť
Odolnosť voči stresu

Nemecká rodinná firma zaoberajúca sa výrobou komponentov pre automobilový a potravinársky priemysel s centrálou v Nemecku a závodmi na Slovensku a Mexiku s celkovým počtom pracovníkov 650.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4066613  Dátum zverejnenia: 21.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac