Údržbár výrobných strojov - Elektrikár (Automotive)

Hoernlein Slovensko,s.r.o.

Miesto práce
Bernecká 1823, 936 01 Šahy-Homok
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 200 EUR/mesiacVýšku mzdy ovplvyňujú aj schopnosti a skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Diagnostika strojných zariadení
Mechanická údržba strojov a zariadení
Monitorovanie porúch a odstraňovanie závad na výrobných zariadeniach a infraštruktúre
Potrebné platné osvedčenie § 22 - samostatný elektrikár
Práca v 3.-res. 4 zmennej prevádzke
Miesto výkonu práce Šahy

Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti s inovatívnymi technológiami
Doprava do zamestnania z okolia Šiah (20km) zabezpečená firemnou dopravou
V prípade dochádzky z väčšej vzdialenosti príspevok na dopravu
Dochádzkový Bonus
Denné stravné 4,00€
Možnosti profesného rastu

Na osobný pohovor budú pozvaní uchádzači ktorí splňajú požiadavky zamestnávateľa.
Miesto výkonu práce Šahy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechanik, elektrotechnik, potrebné platné osvedčenie § 22 - samostatný elektrikár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Znalosť výkresovej dokumentácie - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti s mechanikou, hydraulikou, pneumatikou.
Prax v automobilovom priemysle výhodou.
Flexibilita
Samostatnosť
Odolnosť voči stresu

Nemecká rodinná firma zaoberajúca sa výrobou komponentov pre automobilový a potravinársky priemysel s centrálou v Nemecku a závodmi na Slovensku a Mexiku s celkovým počtom pracovníkov 650.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1410897  Dátum zverejnenia: 1.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac