Logo HOERBIGER CZ SK, s.r.o. – organizačná zložka

Plánovač výroby

HOERBIGER CZ SK, s.r.o. – organizačná zložka

Miesto práce
Trnava
1 500 EUR/mesiac- Konkurencieschopný plat a balík benefitov zahrňujúci 13 measčných platov, firemný príspevok na stravovanie nad rámec zákona, opatrenia na podporu zdravia - Hrubý mesačný plat na základe plného pracovného úväzku od €1.500,- s ohľadom na individuálnu kvalifikáciu a skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ciel‘ a výzvy:
Na tejto pozícii budete plánovať, koordinovať a optimalizovať tok materiálov, dielov a zostáv medzi jednotlivými sekciami alebo oddeleniami tak, aby boli splnené požiadavky zákazníkov. Sledovanie zásob, zabezpečenie zásobovania a zabránenie nadmerným zásobám. Podpora rastu te nášho závodu H2M-Trnava stanovením noriem v oblasti spracovania objednávok a plánovania výroby. Nastavenie výrobného procesu a neustále zlepšovanie procesov s cieľom zabezpečiť hospodárnu výrobu v súlade s požiadavkami zákazníkov. Preto hľadáme nového kolegu, ktorý bude pracovať, premýšľať a konať s nami tak, aby sme tieto výzvy prekonali.

Čo budete mať u nás na starosti:
- Podpora industrializácie nášho produktu tým, že do plánovania výroby vnesiete svoj pohľad na optimalizáciu produktu
- Monitorovanie výrobných údajov a prijímanie potrebných opatrení na zvýšenie výrobných kapacít alebo iniciovanie potrebných zmien harmonogramu
- Plánovanie a vybavovanie výrobných objednávok
- Monitorovanie a zabezpečovanie zásob potrebného materiálu
- Spracovanie objednávok a distribúcia komponentov, ako aj riadenie potvrdzovania objednávok
- Poskytnutie prehľadu o kapacitách v oblasti, za ktorú nesiete zodpovednosť
- Sledovanie nákupných objednávok priradených k výrobným objednávkam
- Monitorovanie objednávok mimo harmonogramu
- Zákaznícka podpora ohľadom stavu zadanej objednávky a dostupnosti produktu
- Zabezpečenie monitorovania plánovaných hodín a skutočne odpracovaných hodín a preskúmanie rozdielov
- Analýza a získavanie výrobných údajov v systéme MRP ako podklad na prijímanie rozhodnutí

- jednozmenná prevádzka
- Atmosféra Startupu s plnou podporou etablovanej nadnárodnej strojárskej spoločnosti s možnosťou aktívnej účasti na procesoch
- Príležitosť kariérneho rastu v medzinárodnom prostredí: Pravidelné profesné semináre a školenia
- Pravidelné jazykové kurzy na pracovisku
- Kultúra otvorenosti a vysokej miery spolupráce, vzájomná podpora v rámci tímov a práca na princípe rovnosti, tímový duch a medzinárodná spolupráca
- Náročné a rôznorodé úlohy a zodpovednosti
- Konkurencieschopný plat a balík benefitov zahrňujúci 13 measčných platov, firemný príspevok na stravovanie nad rámec zákona, opatrenia na podporu zdravia

Ak ste proaktívny odborník so zmyslom pre detail a vášňou pre udržateľnú budúcnosť a mobilitu H2, radi by sme vás počuli. Pridajte sa k nášmu tímu v spoločnosti HOERBIGER H2 Mobility a pomôžte nám splniť misiu, ktorou je udržateľnejšia budúcnosť vďaka inovatívnym technológiám.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

- Vzdelanie v obchodnej alebo technickej oblasti
- Skúsenosti s plánovaním výroby v podobnom výrobnom prostredí (najlepšie montáž) sú výhodou
- Skúsenosti so systémami MRP/ERP
- Dobré znalosti o spracovaní objednávok, nákupe, zásobách a MRP
- Znalosti princípov „lean thinking“ (tzv. štíhleho myslenia)
- Schopnosť riešiť problémy a výborná organizácia času
- Vysoká flexibilita pri zmenách požiadaviek alebo neočakávaných udalostiach
- Vynikajúce zručnosti v oblasti medziľudských vzťahov a schopnosť efektívne spolupracovať so všetkými zainteresovanými stranami
- Znalosť programov Microsoft Office Excel a Word
- Znalosť modulov SAP (PP a MM) je výhodou
- Slovenčina na úrovni C1
- Angličtina B1
- Nemčina je vítaná

Kto je HOERBIGER H2M:
Spoločnosť HOERBIGER pôsobí v 43 krajinách po celom svete, ponúka spoľahlivé riešenia zamerané na lepší výkon, vyššiu bezpečnosť a nižšie emisie. Vďaka inováciám v oblasti znižovania emisií oxidu uhličitého a energetickej transformácie, spoločnosť HOERBIGER už dnes prináša zmeny vedúce k lepším zajtrajškom. Vodík je kľúčovým prvkom pri prechode na zelenú energiu; v spolupráci s našimi partnermi ponúkame technológiu, ktorá umožňuje najhospodárnejšie a najspoľahlivejšie technologické riešenie pre vysokotlakovú kompresiu vodíka. HOERBIGER H2 Mobility sa ako súčasť skupiny HOERBIGER zameriava na vývoj, výrobu a údržbu kompresorových H2 jednotiek určených na využitie v doprave. Našou víziou je pomocou agilného a dynamického startupu, ktorý však vychádza zo štruktúry a podpory etablovanej medzinárodnej organizácie, premeniť tento startup na globálneho hráča v oblasti rozvoja využitia vodíka ako ekologického zdroja energie a znížiť emisie oxidu uhličitého v priemysle a ťažkej nákladnej doprave. Ďalším z krokom na tejto ceste je nájsť ľudí, ktorí sa k nám pridajú pri spustení nášho nového závodu na výrobu kompresorových H2M jednotiek v Trnave.

Spoločnosť HOERBIGER pôsobiaca v 43 krajinách po celom svete zamestnáva 5.948 zamestnancov v 127 zastúpeniach vrátane 25 výrobných závodoch. HOERBIGER ponúka spoľahlivé riešenia zamerané na lepší výkon, vyššiu bezpečnosť a nižšie emisie. V roku 2022 spoločnosť dosiahla obrat 1,267 miliardy EUR. Pre renomovaných zákazníkov z oblasti energetiky, spracovateľského priemyslu, automobilového priemyslu, strojárskeho priemyslu, bezpečnostnej techniky a elektrotechnického priemyslu sú produkty a služby HOERBIGER zárukou spoľahlivosti a výkonu. Vďaka inováciám v oblasti znižovania emisií oxidu uhličitého a energetickej transformácii, spoločnosť HOERBIGER už dnes prináša zmeny vedúce k lepšiemu zajtrajšku. HOERBIGER Foundation ako majoritný akcionár predstavuje 128-ročné podnikateľské dedičstvo a zaručuje stabilitu, nezávislosť a stratégiu orientovanú na budúcnosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrej Hesterenyi
E-mail: poslať životopis
ID: 4825354  Dátum zverejnenia: 8.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac