Asistetka predaja hodinárskeho a darčekového tovaru

HODINÁRSTVO HOFI

Miesto práce
Holubyho 35, 902 01 Pezinok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750€+150€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj hodinárskeho a darčekového sortimentu, poradenstvo pri predaji, priebežné vzdelávanie (odborná znalosť sortimentu, predajné zručnosti), dopĺňanie a aranžovanie tovaru, darčekové balenie tovaru

* práca v príjemnom kolektíve
* istota stabilnej a dlhodobej práce
* gastro lístky
* motivujúce platové ohodnotenie v závislosti od pracovného nasadenia
* špeciálne odmeny pri prekročení výsledkov
* zamestnanecké zľavy na nákup tovaru

Štandardná pracovná doba: po - pia 10:00 - 18:00, každá druhá sobota 8:00 - 12:00
Žiadosti spolu s profesijným životopisom posielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním
Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

aktívny prístup k práci,
príjemné vystupovanie,
samostatnosť, komunikatívnosť,
skúsenosť s predajom - výhodou,
nezáleží nám na vzdelaní, záleží nám na prístupe :)

Hodinárstvo HOFI je stabilnou spoločnosťou, ktorá sa od roku 1995 zaoberá predajom hodín, hodiniek, skla, porcelánu, krištáľu, obrazov a iných darčekových predmetov.

Sídlime v centre Pezinka pri autobusovej zastávke.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3340966  Dátum zverejnenia: 13.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750€+150€