Stavebný robotník

HOCHTIEF SK s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
IHNEĎ
5,5 EUR/hod.hodinová mzda 5,50 - 6 Eur podľa pracovných zručností + mesačné prémie do výšky 40%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Jednoduché a pomocné práce na pridelenej stavbe
- Manuálna práca na stavbe na základe pridelených úloh
- Obsluha stavebných strojov a drobných ručných mechanizmov
- Ďalšie úlohy na základe pokynov nadriadeného

* mesačné prémie
* stravné preplácané v plnej výške
* preplácané cestovné
* možnosť zabezpečiť ubytovanie
* príspevok na Doplnkové dôchodkové sporenie ( DDS)
* práca v nadnárodnej stabilnej spoločnosti
* ďalšie benefity budú odprezentované na pracovnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Počet rokov praxe

1

* pozitívny prístup k práci a pracovným aktivitám
* manuálne zručnosti
* precíznosť

Medzinárodná stavebná spoločnosť HOCHTIEF dlhodobo patrí ku špičke vo svojom obore. V Českej republike a na Slovensku zamestnávame takmer 1000 pracovníkov, ktorí realizujú stavby vo všetkých významných segmentoch stavebného trhu. Sme súčasťou nadnárodného koncernu s takmer 33 800 zamestnancami a obratom presahujúcim 21 miliárd eur. Naša spoločnosť spája to najlepšie zo slovenskej, českej a nemeckej staviteľskej tradície. Poskytujeme služby na vysokej kvalitatívnej úrovni, ktoré sú založené na našich skúsenostiach a poznaní trhu a tiež zodpovednom prístupe. Usilujeme sa o otvorenú firemnú kultúru, priateľské vzťahy a aktívny firemný život. Svojich zamestnancov podporujeme v osobnom aj profesnom raste. Dôsledne dodržiavame etické princípy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4508310  Dátum zverejnenia: 26.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.