Kvalitár / Referent kvality

HOCHTIEF SK s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
od 1 200 EUR brutto, finálna mzda závisí od schopnosti a skúsenosti kandidáta, + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme na posilnenie tímu kolegu/kolegyňu Kvalitára/Kvalitárku, ktorý bude zastrešovať aktivity:
* tvorba, vyhotovanie, predkladanie technologických postupov
* predkladanie materiálov na schávalenie stavebno-technickému dozoru
* navrhovanie riešení k zvyšovaniu kvality
* kontrola PD v zmysle kvality
* komunikácia so skúšobnými laboratóriami, prítomnosť na niektorých typoch skúšok
* komunikácia s dodávateľmi strategických materiálov (lomy, betonárne, centrá výroby živičných zmeni a pod....)
* účasť na kontrolných dňoch kvality
* implementácia zásad kvality do výrobných a kontrolných činností
* spolupráca s osatnými oddeleniami pri zabezpečovaní systému kvality počas výroby
* pravidelný reporting
* navrhovanie zlepšení na zníženie nekvality vo výrobnom procese
* príprava podkladov k fakturácií

* práca v stabilnej spoločnosti v dynamickom kolektíve
* príspevok na DDS
* zabezpečenie ubytovania na projekte
* príspevok na kultúrne, športové, relaxačné aktivity
* 3 dni sickdays
* jazykové vzdelávanie

V prípade, že Vás zaujala pracovná pozícia a spĺňate vyššie uvedené kritéria, zašlite prosím svoj životopis na nižšie uvedený link.

Na pracovný pohovor budú pozvaní kandidáti, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Vopred ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* prax na obdobnej pracovnej pozícii min. 3 roky
* proaktívny príspup k práci
* tímový hráč
* schopnosť zvládať stresové situácie
* pedantnosť

Medzinárodná stavebná spoločnosť HOCHTIEF dlhodobo patrí ku špičke vo svojom obore. V Českej republike a na Slovensku zamestnávame takmer 1000 pracovníkov, ktorí realizujú stavby vo všetkých významných segmentoch stavebného trhu. Sme súčasťou nadnárodného koncernu s takmer 33 800 zamestnancami a obratom presahujúcim 21 miliárd eur. Naša spoločnosť spája to najlepšie zo slovenskej, českej a nemeckej staviteľskej tradície. Poskytujeme služby na vysokej kvalitatívnej úrovni, ktoré sú založené na našich skúsenostiach a poznaní trhu a tiež zodpovednom prístupe. Usilujeme sa o otvorenú firemnú kultúru, priateľské vzťahy a aktívny firemný život. Svojich zamestnancov podporujeme v osobnom aj profesnom raste. Dôsledne dodržiavame etické princípy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3773634  Dátum zverejnenia: 27.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 200 EUR brutto, finálna mzda závisí od schopnosti a skúsenosti kandidáta, + variabilná zložka mzdy