Ekonóm stavby/Projektový ekonóm

HOCHTIEF SK s.r.o.

Miesto práce
Slovenská republika

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:

• Plánovanie výnosov, nákladov, peňažných tokov v čase
• Zostavovanie a aktualizácia pracovných kalkulácií projektov
• Vystavovanie faktúr na odberateľa
• Kontrola a odsúhlasenie došlých faktúr
• Kontrola čerpania nákladov, porovnanie plánu a skutočnosti
• Pravidelná kontrola pohľadávok a prijatých platieb
• Spolupráca na mesačnej/ročnej závierke, zostavenie mesačných reportov
• Aktualizácia prehľadu o platobnej bilancii projektu
• Spracovanie projektového reportu
• Príprava podkladov k zaúčtovaniu do systému SAP
• Vedenie príslušnej evidencie
• Spracovanie podkladov pre audit
• Miesto výkonu práce v rámci projektov: okolie Žilina, Stredné Slovensko, Západné Slovensko

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

• SŠ/VŠ vzdelanie ekonomický/stavebný smer
• Prax na obdobnej pozícií – ekonóm stavby
• Jazykové požiadavky: AJ – pokročilý, NJ výhodou
• MS Excel - pokročilý
• SAP výhodou
• flexibilnosť a odolnosť voči stresu
• tímovosť
• schopnosť proaktívne pristupovať k riešeniu vzniknutých situácií

Ponúkame:

• práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• dobré pracovné podmienky
• možnosť vzdelávania a osobného rozvoja
• zamestnanecké benefity

Nástup:

ihned/dohodou

Pracovné miesto

Západné a Stredné Slovensko.

V prípade Vášho záujmu o ponúkanú pozíciu v HOCHTIEF SK s.r.o. nám pošlite Váš motivačný list a profesný životopis prostredníctvom tlačítka "Opovedať".

Požiadavky na zamestnanca

ID: 3265088  Dátum zverejnenia: 11.12.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.