Asistentka

HOCHTIEF SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:

Zabezpečovanie chodu pracoviska
- skenovanie dokumentov
- objednávanie kancelárskych potrieb a občerstvenia
- komunikácia so správcom budovy
- zabezpečenie čistoty a poriadku v kuchynke a spoločných priestoroch
- uvítanie a organizácia návštev
- spracovanie prijatej a odoslanej pošty
- rozvíjanie a udržiavanie systému archivácie
- obsluha kancelárskej techniky
Poskytovanie administratívnej podpory vedeniu spoločnosti

Požadujeme:

- prax na obdobnej pracovnej pozícii
- organizačné schopnosti,
- zodpovednosť, samostatnosť a diskrétnosť,
- znalosť hospodárskej korešpondencie, strojopis výhodou,
- práca s aplikáciami MS Office

Ponúkame:

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- dobré pracovné podmienky
- možnosť vzdelávania a osobného rozvoja
- pracovisko v centre Bratislavy

Nástup:

- ihneď

V prípade Vášho záujmu o ponúkanú pozíciu v HOCHTIEF SK s.r.o. nám pošlite Váš motivačný list a profesný životopis s fotografiou prostredníctvom tlačítka "Opovedať".

Požiadavky na zamestnanca

ID: 3263235  Dátum zverejnenia: 7.12.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.