Rozpočtár

HOCHTIEF SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:

Spracovanie komplexnej ponuky stavebných akcií verejného obstarávania a súkromných investorov :
- Spracovanie prípravy stavby vrátane technologických postupov a časových plánov
- Spracovanie výkazov výmer, cien a kalkulácií stavebných prác a dodávok
- Zabezpečenie subdodávateľských cenových ponúk a ich vyhodnotenie
- Návrhy a ocenenie optimálnej technológie projektu
- Kontrola tendrovej projektovej dokumentácie
- Príprava zákonných náležitostí do ponúk Verejného obstarávnia v zmysle zákona o VO
- Spracovanie interných podkladov pre ponukové komisie

Požadujeme:

- Prax na obdobnej pracovnej pozícii
- Microsoft Excel
- Microsoft Word
- AutoCAD
- Microsoft Outlook
- Softvér pre oceňovanie prác a dodávok ( Cenkros )

Výhodou je:
- Znalost MS Project
- Anglický alebo Nemecký jazyk na pokročilej úrovni
- Odborná spôsobilosť

Ponúkame:

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- dobré pracovné podmienky
- možnosť vzdelávania a osobného rozvoja
- zamestnanecké benefity

Nástup:

- ihneď

V prípade Vášho záujmu o ponúkanú pozíciu v HOCHTIEF SK s.r.o. nám zašlite Váš motivačný list a profesný životopis prostredníctvom tlačítka "Opovedať".

Vzdelanie:

- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské I. stupňa
- stredoškolské s maturitou

Požiadavky na zamestnanca

ID: 3240641  Dátum zverejnenia: 13.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.