Miesto práce
Bratislava, Čadca, Martin
plný úväzok
HOCHTIEF SK s.r.o.

Medzinárodná stavebná spoločnosť HOCHTIEF dlhodobo patrí ku špičke vo svojom obore. V Českej republike a na Slovesnku zamestnávame viac ako 1000 pracovníkov, ktorí realizujú stavby vo všetkých významných segmentoch stavebného trhu. Sme súčasťou nadnárodného koncernu s takmer 70 000 zamestnancami a obratom presahujúcim 29 miliard eur. Naša spoločnosť spája to najlepšie zo slovenskej, českej a nemeckej staviteľskej tradície.Poskytujeme služby na vysokej kvalitatívnej úrovni, ktoré sú založené na našich skúsenostiach a poznaní trhu a tiež zodpovednom prístupe.
Usilujeme sa o otvorenú firemnú kultúru, priateľské vzťahy a aktívny firemný život. Svojich zamestnancov podporujeme v osobnom aj profesnom raste. Dôsledne dodržiavame etické princípy.

Právnik

Pracovná náplň:

  • zabezpečenie právnej agendy v súvislosti s realizáciou jednotlivých projektov spoločnosti, vedenie príslušnej evidencie
  • tvorba a pripomienkovanie rôznych typov zmlúv a iných právnych dokumentov
  • poskytovanie právnej podpory pri vyjednávaní obchodných podmienok s obchodnými partnermi
  • poskytovanie právneho poradenstva, konzultácií a stanovísk hlavne v oblasti obchodného práva, občianskeho práva, správneho práva, štandardných zmluvných podmienok FIDIC a verejného obstarávania
  • komunikácia s obchodnými partnermi a orgánmi verejnej moci
  • právna podpora ostatným oddeleniam a útvarom spoločnosti
  • plnenie ďalších povinností vyplývajúcich z interných predpisov spoločnosti a pokynov priameho nadriadeného

Požadujeme:

  • VŠ - ukončené magisterské štúdium v odbore právo
  • predchádzajúca prax min. 2 roky
  • znalosť obchodného, občianskeho a správneho práva (vrátane verejného obstarávania) a zmluvných podmienok FIDIC
  • schopnosť samostatne a zodpovedne viesť zverené projekty
  • dobré komunikačné a vyjednávacie schopnosti
  • ochota neustále sa učiť sa nové veci
  • flexibilita a odolnosť voči stresu
  • vodičský preukaz (B)
  • ochota cestovať v rámci Slovenska

Ponúkame:

  • práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • dobré pracovné podmienky
  • možnosť vzdelávania a osobného rozvoja
  • služobné auto aj na súkromné účely
  • zamestnanecké benefity

Nástup:

  • ihneď

V prípade Vášho záujmu o ponúkanú pozíciu v HOCHTIEF SK s.r.o. nám pošlite Váš motivačný list a profesný životopis s fotografiou prostredníctvom tlačítka "Opovedať".

Kontakt

Adresa spoločnosti
Miletičova 23
821 09 Bratislava
Kontakt
Kontaktná osoba: Hana Chvílová
Tel.: +421 917 739 104
E-mail: poslať životopis

ID: 3207171   Dátum zverejnenia: 5.10.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.