Reagujte bez životopisu

Konzultant - Finančné a realitné sprostredkovanie

HOBBY finance s.r.o.

Levočská 6115/3B, Prešov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 000 EUR/mesiacMzda pozostáva z provízií vyplácaných na základe výkonu a zrealizovaného obchodu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spoločnosti Finanzpartner vieme, že najdôležitejšie je veriť sám sebe. Začiatky nie sú nikdy ľahké a preto sme tu my, aby sme Vám pomohli.
Hľadáme tých, ktorým nechýba prirodzený talent, snaha učiť sa a pracovať na svojom rozvoji.
My veríme vo Váš talent a ponúkame šancu vyskúšať prácu v oblasti finančných služieb v našej prosperujúcej spoločnosti.
Náplňou vašej práce bude finančné poradenstvo, vzdelávanie, obchod s finančnými produktami, budovanie zdravého povedomia a života vašich klientov v oblasti financií.

Viac informácií o možnostiach spolupráce a kariéry nájdete tu:

• Príjem od 500 eur (horná výška príjmu neobmedzená, v závislosti od provízie)
• Vysoké provízie a profitabilita
• Vyplácanie provízií 2 x mesačne
• Možnosť garantovaného príjmu
• Produkčné prémie
• Databáza klientov
• Certifikácia NBS
• Personalizovaný email
• Prístup do WEB kancelárie
• Bonusy a súťaže
• Financovanie kancelárií

Viac na:

Informácie o výberovom konaní

Viac o riaditeľovi pobočky:

Očakávame od vás:
• životopis
• motivačný list

Deň nástupu dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Prax výhodou v oblastiach: Bankovníctvo, poisťovníctvo, realitný trh

finančná a ekonomická gramotnosť
analyzovanie a riešenie problémov
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
osobnostný rozvoj
rozhodovanie
samostatnosť
cieľavedomosť
empatia
komunikatívnosť
iniciatívnosť
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
sebaovládanie
spoľahlivosť

V spolupráci so spoločnosťou Finanzpartner, a.s. ideme za svojím cieľom a poslaním.

Poslaním spoločnosti Finanzpartner je prinášať klientom a ich rodinám komplexné služby v oblasti finančných produktov, právneho poradenstva a realitného trhu. Náš koncept celoživotného finančného zabezpečenia zahŕňa zabezpečenie pre prípad nepredvídaných životných udalostí (akými sú choroba, úraz či úmrtie), rovnako ako i možnosť finančného sporenia a investovania. Ľuďom na Slovensku tiež ponúkame pomoc s prípravou na dôstojný a finančne nezávislý dôchodok. Pre našich klientov sme oporou a finančným sprievodcom počas celej cesty životom.

Stratégiou spoločnosti Finanzpartner je ponúkať klientom komplexné riešenia. Našou konkurenčnou výhodou je, že okrem služieb finančného sprostredkovania ponúkame i právne poradenstvo a realitný servis. Naše krédo znie „Počítajte s nami“. Počítať s našou pomocou môžu všetci, ktorí hľadajú akúkoľvek formu finančnej a právnej pomoci alebo riešia otázku svojho bývania. Rovnako s nami môžu počítať aj všetci finanční agenti a sprostredkovatelia, ktorí majú záujem o podporu vo vlastnom podnikaní. Radi podporíme začínajúcich maklérov, ktorí majú ambíciu vykročiť na vlastnú cestu úspešného podnikania. Etablovaným maklérom ponúkame stabilné zázemie, široké produktové portfólio či inovatívne online nástroje k výkonu práce.

Naša práca je postavená na silných etických princípoch, vedomostiach, skúsenostiach a profesionalite. Prinášame tak klientom vysoký štandard a komplexné služby na jednom mieste v spolupráci s viac ako 50 renomovanými finančnými inštitúciami.

Viac na:
ID: 4385767  Dátum zverejnenia: 9.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac