Inšpektor kvality – bezpečnosť a zdravotná nezávadnosť potravín

HO&PE Family, s.r.o.

Miesto práce
HO&PE FAMILY, s.r.o., Poprad
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečuje funkčnosť systému kvality a zdravotnej nezávadnosti potravín
( múčnej a mäsovej výroby)
- Aktualizovanie a príprava dokumentov HACCP v súlade s platnou legislatívou
- Zabezpečenie základných podmienok v oblasti veterinárnej a hygienickej vo výrobných a skladových prevádzkach
- Kontrola v rámci vstupných, medzioperačných a výstupných skúšok podľa platných špecifikácií a postupov
- Kontrola dodržiavania výrobnej a hygienickej praxe vrátane sanitačných postupov
- Vypracovanie, kontrola a zodpovednosť za textovú časť obalových materiálov na výrobky
- Vykonávanie kontroly funkčnosti metrologických zariadení (váhy, teplomery), ich evidencie a pravidelné kalibrovanie
- Denná kontrola zamestnancov vo výrobe, kontrola teplôt, sanitácie
- Odoberanie vzoriek, sterov na týždennej báze
- Starostlivosť o pracovné odevy a obuv, preberanie a ich evidencia
- Navrhovanie opatrení v prípade nezhody zásadného charakteru týkajúceho sa nekvality všetkého druhu
- Navrhovanie a schvaľovanie nápravných opatrení súvisiace s kvalitou výrobkov, výroby, internými a externými auditmi
- Metodicky riadiť a koordinovať zavádzanie a udržiavanie systému riadenia kvality za účelom certifikácie systému a opakovaných certifikácií, riadiť kvalitu vo všetkých etapách výrobku
- Komunikácia a sprevádzanie externých audítorov a veterinárnych inšpektorov. Preverovať odstránenie auditom zistených nezhôd v oblasti kvality
- Spolupráca s obchodným úsekom

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200

- práca v silnej a stabilnej spoločnosti, v jednej z najväčších firiem v regióne
- možnosť pracovať na svojom osobnom a profesijnom raste a rozvoji
- technické a personálne zázemie
- stravovanie - obedy zdarma
- motivačná mzda závislá na výkonoch
- sociálna podpora zamestnancov (kultúrne, športové podujatia)
- vstupná prehliadka zdarma
- výrazné zľavy na potraviny (mäso a výrobky, mrazené múčne výrobky, ryby a pod.),
- teambuildove aktivity

Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí postúpili do prvého kola výberového konania. Z uvedeného dôvodu neodpovedáme na všetky žiadosti.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie - Potravinárskeho zamerania - Kvalita a hygiena potravín

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosti zásad HACCP
- odbornosť v odbore potravinárstvo a pracovitosť
- prax v odbore povinná
- čestnosť, flexibilita, nadšenie, samostatnosť
- inovatívne myslenie a dynamická osobnosť
- organizačné a komunikačné schopnosti
- manažérske zručnosti
- anglický jazyk

Spoločnosť HOPE sa zaoberá výrobou, importom, exportom, spracovaním a distribúciou suchého, mrazeného a chladeného potravinárskeho tovaru.

Zároveň sme popredný výrobca mrazených múčnych polotovarov na Slovensku. Vyrábame tiež obaľované mäsové výrobky, syrový a zeleninový mrazený sortiment.

Firma má unikátnu distribúciu mrazených a chladených výrobkov (celoslovenská distribúcia, distribúcia do Rakúska a Českej republiky – HORECA, maloobchod a veľkoobchod)

Sme trhovo a zákaznícky orientovanou spoločnosťou s výhradne slovenským kapitálom. Našim cieľom je byť úspešnou firmou so spokojnými zákazníkmi a spokojnými zamestnancami.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Priemyselná 4947
058 01 Poprad - Matejovce

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Vladimír Laško
Tel.: +421903650654
E-mail: poslať životopis
ID: 3738727   Dátum zverejnenia: 13.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200