Obchodný zástupca - gastro

HO&PE Family, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dosahuje a zvyšuje profitabilný objem predaja a podiel na gastro trhu
- v spolupráci so zákazníkmi identifikuje a využíva predajné príležitosti pre rasť danej
kategórie
- vyhľadáva nové predajné príležitosti
- je zodpovedný za realizáciu obchodných a marketingových stratégií vo svojom zverenom
regióne a v príslušnom segmente trhu
- proaktívne buduje a rozvíja formálne a neformálne vzťahy so súčasnými a novými
zákazníkmi
- získava dôveru zákazníka pre efektívnu realizáciu obchodných aktivít firmy HO&PE
FAMILY
- požiadavky zákazníka a jeho priority rieši včas, efektívne a vždy s pridanou hodnotou pre
zákazníka
- aktívne sleduje a reportuje situáciu na trhu s cieľom zdieľať informácie s ostatnými
kolegami
- prezentuje a propaguje produkty spoločnosti
- rieši reklamácie
- monitoruje aktivity konkurencie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000,-- € plus variabilná zložka mzdy

- služobné vozidlo
- mobilný telefón
- tablet
- motivujúci systém finančného hodnotenia
- zaškolenie a profesionálne tréningy na podporu predajných, vyjednávacích a
komunikačných schopností
- možnosť pracovať na svojo osobnom a profesijnom raste a rozvoji
- nákup produktov za zvýhodnené ceny
- príspevok na stravovanie
- zvýhodnený paušál pre rodinných príslušníkov
-teambuildove aktivity

životopis v slovenskom jazyku zasielať na uvedený mail kontakt spoločnosti
ponuka platí pre okresy:
Kežmarok, Poprad, Košice, Prešov, Spišská Nová Ves, Liptovský Mikuláš
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-schopnosť komunikovať a budovať vzťahy do zákazníkmi
-zodpovednosť
-nadšenie
-flexibilita,
- samostatnosť,
-pozitívny prístup ku zmenám, ktoré pohýňajú veci
dopredu
- predpoklady pre profesiu obchodníka overené praxou
alebo vôľu naučiť sa ich
- vytrvalosť pri dosahovaní cieľov
-znalosť GASTRO trhu výhodou

Spoločnosť HOPE sa zaoberá výrobou, importom, exportom, spracovaním a distribúciou suchého, mrazeného a chladeného potravinárskeho tovaru.

Zároveň sme popredný výrobca mrazených múčnych polotovarov na Slovensku. Vyrábame tiež obaľované mäsové výrobky, syrový a zeleninový mrazený sortiment.

Firma má unikátnu distribúciu mrazených a chladených výrobkov (celoslovenská distribúcia, distribúcia do Rakúska a Českej republiky – HORECA, maloobchod a veľkoobchod)

Sme trhovo a zákaznícky orientovanou spoločnosťou s výhradne slovenským kapitálom. Našim cieľom je byť úspešnou firmou so spokojnými zákazníkmi a spokojnými zamestnancami.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Priemyselná 4947
058 01 Poprad - Matejovce
ID: 3677239   Dátum zverejnenia: 15.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000,-- € plus variabilná zložka mzdy