Pracovník múčnej výroby

Hossa family, s. r. o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ihneď
750 - 1 000 EUR/mesiaczákladná mesačná mzda + zákonné príplatky za prácu v noci, počas soboty, nedele a sviatku. Mesačné bonusové odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • operátor múčnej výroby,
  • výroba múčnych polotovarov, plniek do polotovarov,
  • obsluha liniek, strojov a zariadení určených na výrobu výrobkov,
  • obsluha liniek, strojov a zariadení určených na príjem, skladovanie alebo výrobu surovín do výrobného procesu

  • MESAČNÉ BONUSY V HODNOTE 110 € (suma zahŕňa obedy zdarma, mix výrobkov, tovaru a ovocia),
  • práca na trvalý pracovný pomer (pracovná zmluva),
  • práca v silnej a stabilnej spoločnosti, v jednej z najväčších firiem v regióne,
  • technické a personálne zázemie,
  • teplý nápoj k dispozícii počas celého dňa zdarma,
  • stravovanie zdarma,
  • motivačná mzda závislá na výkonoch,
  • 1x mesačne vitamínový balíček v podobe ovocia (cca 4 kg),
  • 1x mesačne výrobky a tovar v hodnote do 20,-€ zdarma (podľa odpracovaných dní),
  • vstupná prehliadka zdarma, zdravotný preukaz zdarma,
  • predaj potravín pre zamestnancov za zvýhodnené ceny (mäso a výrobky, mrazené múčne výrobky, ryby a pod.).

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • práca je vhodná pre mužov i ženy,
  • odhodlanie pracovať v 4 zmennej prevádzke

Boli ste v poslednom období v kaviarni, reštaurácií alebo kantíne? Ak áno, je veľká pravdepodobnosť, že vám bolo jedlo alebo nápoj pripravované zo surovín, ktoré sme dodali my, Hossa family.

Každé ráno z našich distribučných skladov vyrazí 60 chladiacich a mraziacich vozidiel k zákazníkom po celom Slovensku. K dnešnému dňu je ich už viac ako 7 000. A neustále pribúdajú!

V ponuke máme viac ako 2 500 skladových položiek. Aby sme sa v nich nestratili, neustále zavádzame moderné technológie v našich skladoch. Tablety, kódy, optimalizované trasy...Tie nás zavedú aj k našim vlastným výrobkom. Našou najznámejšou značkou je Stará mama, vďaka ktorej si Slovensko pochutnáva na pirohoch, knedličkách, pirôžkoch, či šúľancoch.

V týchto dňoch pracujeme na rozšírení našej distribučnej siete ako aj výrobnej kapacity. Preto hľadáme šikovných a usmievavých kolegov. Budeme radi, ak sa do nášho tímu pridáte aj vy!

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Vrabeľová
E-mail: poslať životopis
ID: 3641689  Dátum zverejnenia: 4.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac