Údržbár

HO&PE Family, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

oprava a údržba potravinárskych strojov a zariadení, bežná údržba

-práca v silnej a stabilnej spoločnosti, v jednej z najväčších firiem v regióne,
-technické a personálne zázemie,
-motivačná mzda závislá na výkonoch,
-sociálna podpora zamestnancov (strava, podujatia),
výrazné zľavy na potraviny (mäso a výrobky, mrazené múčne výrobky, ryby a pod.),
-služobný telefón,
-služobné vozidlo (pre služobné účely, v prípade plnenia úloh aj na súkromné účely),

Hľadáme aktívneho a iniciatívneho kolegu s technickým myslením a príjemným vystupovaním. Očakávame starostlivosť dobrého hospodára o zariadenie vysokej hodnoty, ochranu majetku, znižovanie nákladov na opravy a inovatívny prístup pri riešení problémov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrikár, strojár

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

uprednostnení budú uchádzači s vyhláškou elektrotechnik §21-23

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou, importom, exportom, spracovaním a distribúciou mrazeného aj chladeného tovaru a produktov firmy Algida.
Sme popredný výrobca mrazených múčnych polotovarov na Slovensku.
Výroba obaľovaného mäsového, syrového a zeleninového sortimentu.
Spracovanie hydiny, bravčoviny.... a následná výroba produktov.
Vlastná distribúcia mrazených a chladených výrobkov (celoslovenská distribúcia, distribúcia do Rakúska a Českej republiky – gastro, retail, maloobchod a veľkoobchod). Sme trhovo a zákaznícky orientovanou spoločnosťou s výhradne slovenským kapitálom. Našim cieľom je byť úspešnou firmou so spokojnými zákazníkmi a spokojnými zamestnancami.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Priemyselná 4947
058 01 Poprad - Matejovce
ID: 3384086   Dátum zverejnenia: 20.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900,-€