Vedoucí terapeut/ka

Hnedted.cz a.s.

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
plat za hodinu terapie cca 30 -40 euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Terapeut pro klienty střední a V.I.P. se znalostí KBT a problematiky závislostí, možná i osobní zkušenost.

Zamestnanecké výhody, benefity

zkrácená pracovní doba, obědy ve ++++hotelu, příjemné pracoviště, výborné platové hodnocení, zaškolení v Praze

Informácie o výberovom konaní

Hotel Tenis pro nás bude upraven cca 1.8. a před tím bychom měli zajistit zaškolení v Praze, délka bude záviset na Vašich znalostech KBT a dalších technikách např. Mindfulens

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.7.2918 (ostáva ešte 326607 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

psychologie, psychiatrie ....

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Talent terapeuta pro inteligentní a bohatou klientelu

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Minnesota Method Center -psychologické a diagnostické centrum pro léčení depresí,vyhořeni a závislostí zejména na alkoholu.
Pobyt dle povahy onemocnění 14 dní, 14+14 dní a základní pobyt 28 dní v hotelovém prostředí , včetně možností
využití wellness aktivit ++++ hvězdičkového hotelu, naprostá anonymita. Intenzivní denní kognitivně behaviorální
terapie individuální a skupinové. Důležité je si problém uvědomit a jít s naší pomocí léčit. Jsme jedinné obdobné zařízení na Slovensku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3394962  Dátum zverejnenia: 20.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat za hodinu terapie cca 30 -40 euro