Vodič kamiónu po areáli KIA, potrebné C + E (jazdí sa iba po areáli)! Len u nás bonus za odporúčanie kandidáta až do výšky 80 €. Doprava zabezpečená!

HMSK Agency s.r.o.

Miesto práce
Teplička nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
1 040 - 1 070 EUR/mesiacZákl. mzda sa po skúšobnej dobe navyšuje! K zákl. mzde sa prirátava príplatok za zodpovednosť 175€, príplatky za nočnú 1,80€ a za poobednú zmenu 0,40€. Výrobný bonus do výšky 30% zo základu a príplatku za zodpovednosť každé 3 mesiace po SD a letné/vianočné bonusy do výšky 50% zo základu a príplatku za zodpovednosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zamestnancov na obsadenie pracovných pozícií v automobilovom priemysle v areáli KaSK Teplička nad Váhom
Pracovná náplň:
- Prevážanie materiálu na kamióne v areáli KaSK
- Manipulácia s materiálom po príjme materiálu do skladu a následná dokumentácia
- Dodržiavanie pracovného postupu a pokynov, bezpečnostných postupov
- Obsluha vysokozdvižného vozíka a iných strojov v prípade oprávnenia, nakladanie/vykladanie kamiónov

Stravovacia karta DOXX 5,85 €
Bonus za odporúčanie nového kandidáta až do výšky 80€ iba u nás!
Nástupný bonus až do výšky 90€!

Výrobný bonus do výšky 30% zo základnej mzdy + príplatku za zodpovednosť/ každé 3 mesiace
Letný bonus do výšky 50% zo základnej mzdy + príplatku za zodpovednosť
Zimný bonus do výšky 50% zo základnej mzdy + príplatku za zodpovednosť
Príplatky za nadčas, sviatok, za poobednú zmenu 0,40€/h a nočnú zmenu 1,80 €/h

Práca na pracovnú zmluvu
Rýchly nástup v prípade seriózneho záujmu
Doprava zabezpečená v celom Žilinskom kraji + okres Považská Bystrica
Možnosť prestupu do kmeňa spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujte na tel. čísle:
0911 020 985 - Ing. Ľubica Fujáková
Životopisy zasielajte na email:
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Zaujímavá práca pri výrobe áut a ich komponentov.
Výrobné závody: Kia Slovakia, Mobis, HMSK Logistics

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vážny záujem o dlhodobú prácu
Platné všetky potrebné licencie na vedenie motorového vozidla typu C,E
Ochota naučiť sa ovládať vysokozdvižný vozík
Ochota pracovať na 3 zmeny
Zodpovedný prístup
Manuálna zručnosť
Spoľahlivosť

HMSK Agency s.r.o. je stabilná, zodpovedná a flexibilná personálna agentúra, ktorá sa špecializuje na personálny servis vo výrobnej sfére. Vyhľadávame vhodných kandidátov na zamestnancov na základe klientom poskytnutej špecifikácie konkrétneho pracovného miesta. Spoločnosť vyhľadáva vhodných kandidátov, ktorí budú spĺňať všetky predpoklady pre obsadenie pracovného miesta.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Čanecká
Tel.: +421911020985
E-mail: poslať životopis
ID: 3489665  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 040 EUR/mesiac