Art Director

Hammer Agency Bratislava s.r.o.

Záborského 19, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Január
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiacMáš inú predstavu? Presvedč nás! :)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si skilled Art director, Grafický dizajnér, Idea maker? A ešte aj plávaš vo vodách SOME a Online bez plávajúceho kolesa? OMG! Teba hľadáme!

Pridaj sa ku nám a užívaj si Hammer možnosti! Sme malá lokálna agentúra v Bratislave a zároveň sme súčasťou veľkej a úzko spolupracujúcej rodiny nadnárodnej siete Hammer agentúr s office v Budapešti, Prahe, Krakove a Viedni!
Check-ni nás tu: https://hammeragency.eu/#works

Sme cieľavedomá a priateľská skupina ľudí, ktorá má v pláne robiť kampane z ktorých sa padá na zadok! Naši klienti Tesco CE, Greenpeace CE, Avon, a mnohí ďalší sú skvelou príležitosťou ukázať čo v tebe je!
Hľadáme niekoho, kto hľadá priestor, kde môže rásť, vidí potenciál a nebojí sa výziev.

Samozrejme je mať grafické programy v malíčku a rozmýšľať kreatívne. V dizajne máme radi čistotu, vieme čo je nadčasové :)

Kombinujeme office s home office.
Pracujeme na báze vzájomnej zodpovednosti a dôvery (v preklade, nikto ti nebude stáť za chrbtom = na nezaplatenie!! :))
Chceš si prejsť zadanie priamo s klientom? Budeme radi!
V peknom počasí si posedíme a po-grilujeme v našej krásnej office záhradke.
Kávička je výborná a dostaneš vlastnú šáločku. Máme vlastné fotoštúdio s vybavením. Každý si nájde súkromie ak potrebuje, nesedíme v open space ale v rodinnom domčeku, len pár minút pešo od Vivo.

Spľnaš všetko a nebodaj ešte viac?! Neváhaj a pošli nám svoje CV a portfólio na [email protected]
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Grafický dizajn, Marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Adobe InDesign - Expert
Adobe Illustrator - Expert
Adobe Photoshop - Expert
WordPress - Pokročilý
Adobe After Effects - Mierne pokročilý
Mac OS - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Relkamná agentúra, Art direction, Grafický dizajn

Počet rokov praxe

3

Vlastná kreativita, ktorá môže lietať lebo už vieš ako ju zrealizovať.
Vnútorná motivácia, pracovitosť.
Tímová práca a vzájomná dôvera.
Zmysel pre humor je +
Skúsenosti z reklamnej agentúry.

Creativity is all around us. It manifests itself in all types and kinds of business, everything from the street to the net. Hammer Creative, Hammer Digital, Hammer Social Media and Hammer Leaflet are four expert teams in these areas, all under one roof that is called “ Hammer Agency The Network.” Here creativity isn’t just for creativity’s sake but to drive sales, as well as, marketing communication.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3178195  Dátum zverejnenia: 23.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac