DTP grafik

Hammer Agency Bratislava s.r.o.

Záborského, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
apríl/máj 2023
Od 1 300 EUR/mesiacNástupny plat, možnosť dohody podľa schopností uchádzača. Možnosť TPP alebo fakturácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu na pozíciu DTP! Ponúkame stabilnú prácu pri tvorbe pravidelného propagačného materiálu v oblasti Retail pre nášho dlhoročného klienta. Viac info o nás nájdeš aj tu: www.hammeragency.sk

Náplň práce DTP:
- Príprava a grafické spracovanie reklamných materiálov a súvisiacich zadaní pomocou interného programu, MS Office a Adobe Creative Suite
- Tvorba „look and feel“ dizajnu, práca s dizajn manuálom
- Úprava obrazového materiálu, retuš fotografií
- Príprava materiálov do tlače alebo ako online výstup
- Komunikácia a spolupráca s Account tímom

Pravidelné prehodnotenie výšky platu, možnosť rastu.
Príjemné pracovné prostredie v rodinnom domčeku, výborná kávička, grilovačky na záhradke, pravidelné spoločné raňajky. Sme veľmi fajn priateľský tím. Atmosféra malej rodinnej firmy s podporou pobočiek v Budapešti, Prahe a Krakove.
Dobrá dostupnosť MHD aj autom (možnosť parkovať na ulici bez poplatkov), miesto na uloženie bicykla alebo kolobežky.
Po dôkladnom zaučení je možnosť kombinácie office a home office.
Proces práce vedie skúsení a zodpovední tím Account managerov.

Spľnaš všetko a nebodaj ešte viac?! Neváhaj a pošli nám svoje CV a portfólio na [email protected]
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Polygrafické zameranie - Grafický dizajn, DTP

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mac OS - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Reklamná agentúra, Grafický dizajn, DTP

Počet rokov praxe

2

Hľadáme dôslednosť, schopnosť adaptovať sa zmenám, spoľahlivosť a tímového ducha. Vedieť prijať feedback a zapracovať opravu/zmenu bez problému.
Je pre nás dôležité aby nový kolega zapadol do tímu.
Schopnosť samostatne a rýchlo pracovať v programoch Adobe Indesign, Ilustrator, Photoshop a Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, Power Point).
Znalosť slovenského pravopisu.

Creativity is all around us. It manifests itself in all types and kinds of business, everything from the street to the net. Hammer Creative, Hammer Digital, Hammer Social Media and Hammer Leaflet are four expert teams in these areas, all under one roof that is called “ Hammer Agency The Network.” Here creativity isn’t just for creativity’s sake but to drive sales, as well as, marketing communication.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2707628  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac