Tvorivý predajca nábytku na mieru, predajca v spálňovom štúdiu

HMK KOMANDOR s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
700 EUR/mesiacprovízie z predaja, osobitný príplatok, zamestnanecké zľavy, koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- profesionálna komunikácia so zákazníkom na kamennej predajni
- vypočutie potrieb zákazníka
- vytvorenie návrhu podľa požiadaviek zákazníka k jeho spokojnosti
- spracovanie objednávky a s tým spojená administratívna činnosť
- reporting nadriadenej

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročne významnou pozíciou na trhu
- kvalitná podpora v zaškolovacom procese, podpora manažmentu
- motivačný odmeňovací systém
- zamestnanecká zľava na produkty spoločnosti
- kreatívna práca s možnosťou ďalšieho vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Vedenie prevádzky - Základy
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Virtuálna registračná pokladnica VRP - Základy
Kreativita - Pokročilý
Asertívna komunikácia - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikácia so zákazníkmi, kreativita, dôslednosť, základné znalosti s ovládaním grafických programov a iných predajných zručností výhodou

Spálňa Snov je rozširujúce sa spálňové štúdio , zamerané na produkty Českého výrobcu čalúnených postelí a matracov , exkluzívnych postelí z masívu Rakúskej a Nemeckej výroby. Súčasťou predajne sú vstavané šatníky a nábytok značky KOMANDOR. Firma Komandor je na Slovenskom trhu 23 rokov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4077899  Dátum zverejnenia: 10.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac