Tvorivý predajca nábytku na mieru

HMK KOMANDOR s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 33, Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 900 EUR/mesiac700 nástupný plat, provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– profesionálna komunikácia so zákazníkmi na kamennej predajni
– vypočutie potrieb zákazníka
– vytvorenie návrhu podľa požiadaviek zákazníka k jeho spokojnosti
– spracovanie objednávky a s tým spojená administratívna činnosť
– reporting nadriadenej

– práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročne významnou pozíciou na trhu
– kvalitná podpora v zaškoľovacom procese, podpora manažmentu
– motivačný odmeňovací systém
– zamestnanecká zľava na výrobky spoločnosti
– kreatívna práca s možnosťou ďalšieho vzdelávania a

Informácie o výberovom konaní

životopis, motivačný list,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikácia so zákazníkmi, kreativita , dôslednosť, základné znalosti s ovládaním grafických programov a iných predajných zručnostím výhodou,

Spálňa Snov je rozširujúce sa spálňové štúdio , zamerané na produkty Českého výrobcu čalúnených postelí a matracov , exkluzívnych postelí z masívu Rakúskej a Nemeckej výroby. Súčasťou predajne sú vstavané šatníky a nábytok značky KOMANDOR. Firma Komandor je na Slovenskom trhu 23 rokov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3698291  Dátum zverejnenia: 19.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 900 EUR/mesiac700 nástupný plat, provízie z predaja