Embedded C++ softvérový vývojár

Galvaniho, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
03/2023
Mzdové podmienky (brutto)
2 100 EUR/mesiacMzda je predmetom dohody v závislosti od skúseností a zručností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste skúsený softvérový inžinier, ktorého láka byť aj architektom riešenia, nie len programátorom? Chcete byť súčasťou tímu, ale zároveň mať jasno v tom, ktorá časť vývoja je "vaša"? Chcete pracovať na niečom naozaj zmysluplnom? Dajte o sebe vedieť, pošlite nám svoj životopis!

Sme pevne etablovaná a zároveň dynamicky sa rozvíjajúca slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie a do nášho tímu hľadáme Softvérového inžiniera.

HLAVNÁ NÁPLŇ:
Ako dôležitá súčasť vývojového tímu budete spolutvorcom projektov v oblasti vývoja bezpečnostných systémov pre koľajovú dopravu. Vaša náplň práce bude:
• Analýza požiadaviek zadávateľa a návrh variantov softvérového vybavenia embedded systémov.
• Posúdenie navrhnutých variantov, detailný návrh zvoleného variantu a jeho následná realizácia.
• Implementácia zvoleného variantu návrhu.
• Dokumentácia riešenia softvérového vybavenia.
• Údržba softvérového vybavenia.
• Školenie užívateľov softvérového vybavenia.

HLAVNÉ ZODPOVEDNOSTI:
Ako Softvérový inžinier u nás budete zodpovedný/á za:
• Analytický a koordinovaný návrh a vývoj softvérového vybavenia embedded zariadení.
• Návrh, budovanie a udržiavanie bázy efektívneho, opakovane použiteľného a spoľahlivého kódu primárne v jazyku C++.
• Zabezpečenie výkonu a kvality softvéru.
• Identifikáciu úzkych miesta, chýb a návrh protiopatrení a riešení.
• Udržiavanie kvality a dokumentácie kódu.

✓ Zázemie etablovanej slovenskej technologickej spoločnosti s vlastným originálnym vývojom a produktom.
✓ Flexibilný pracovný čas.
✓ Čiastočný home office (20% pracovného času).
✓ Vzdelávanie a rozvoj - dôraz kladený na úvodnú adaptáciu, interné produktové a procesné školenia, odborné vzdelávanie, jazykové kurzy, účasť na veľtrhoch, ale aj rozvoj mäkkých zručností.
✓ Flexibilný benefitný systém - príspevok na aktivity podľa vlastného výberu (kultúra, MultiSport karta, individuálna zdravotná starostlivosť a pod.).
✓ Zaujímavé ročné finančné odmeny na základe výsledkov (spoločnosti a osobných).
✓ Spoločné akcie 2x ročne, príspevok na tímové aktivity.
✓ Vernostný program - extra dni voľna a rozširovanie benefitov pri spolupráci 5 a viac rokov.

V prípade, že Vás ponuka zaujala, pošlite svoj štruktúrovaný životopis so stručným popisom projektov, na ktorých ste pracovali.
V HMH si ceníme čas a energiu, ktoré vložíte do reakcie na naše pracovné ponuky a podklady, ktoré nám poskytnete si dôsledne preštudujeme. Každému kandidátovi poskytneme v rámci výberového procesu spätnú väzbu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Preferovaná elektrotechnika / IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Embedded C++ - Pokročilý
STM32 High Performance MCUs - Mierne pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý
GIT - Mierne pokročilý
MISRA C - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Programovanie embedded aplikácií pre priemyselné použitie.

Počet rokov praxe

3

* Analytické myslenie a schopnosť riešiť komplexné zadania.
* Skúsenosti s platformou STM32.
* Základná znalosť HW zapojenia číslicových obvodov aj analógových obvodov.
* Znalosť nástrojov a princípov na správu verzií kódu (preferovaný Git).
* Skúsenosť s tvorbou čistého, čitateľného a zdokumentovaného kódu.
* Odborná spôsobilosť v súlade s vyhláškou 508/2009 z.z. (min. §21).
* Ochota sa neustále vzdelávať a rozvíjať.
* Samostatnosť, ale aj schopnosť spolupracovať v tíme.

Spoločnosť HMH, s.r.o. vznikla v roku 1993, má dlhoročnú tradíciu v oblasti riadenia technologických procesov, automatizácie a regulácie v železničnej doprave s významným postavením nielen na domácom trhu ale aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Prieložná
Tel.: +421232332105
E-mail: poslať životopis

HMH s.r.o.
Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava
GPS súradnice:
48°9'55.5"N
017°10'29.8"E

Kontakt:
Tel: + 421 2 323 321 01-03
E-mail: [email protected]

hmh.sk

ID: 4494840  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac