Vedúci/-a malosériovej výroby

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Január 2023
Od 2 000 EUR/mesiacMzda je predmetom dohody v závislosti od skúseností a zručností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O NÁS
V HMH spoluvytvárame bezpečnú, efektívnu a udržateľnú železničnú dopravu. Sme slovenská technologická spoločnosť so silným menom v oblasti automatizácie v koľajovej doprave na Slovensku a v Európe. Našou doménou sú riadiace a zabezpečovacie systémy.

O POZÍCII MANAŽÉR/-KA VÝROBY
Rozširujeme naše výrobno-dodávateľské oddelenie a hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/-á má skúsenosť s manažovaním ľudí a výroby v technickej oblasti. Hlavnou zodpovednosťou na tejto pozícii je riadenie a koordinácia výrobného tímu v smere napĺňania výrobného plánu.

Náplň práce:
• Príprava a realizácia kapacitných plánov.
• Manažovanie výrobných príkazov.
• Riadenie výrobných operácií a kooperácií výroby.
• Riadenie výrobných pracovníkov a organizácia práce v tíme (cca 10 ľudí).
• Optimalizácia využitia výrobných kapacít.
• Reportovanie výsledkov vedúcemu oddelenia.

✓ Zázemie etablovanej slovenskej technologickej spoločnosti s vlastným vývojom, produktom a výrobou.
✓ Flexibilný pracovný čas.
✓ Vzdelávanie a rozvoj - dôraz kladený na úvodnú adaptáciu, interné produktové a procesné školenia, odborné vzdelávanie, jazykové kurzy, účasť na veľtrhoch, ale aj rozvoj mäkkých zručností.
✓ Flexibilný benefitný systém - príspevok na aktivity podľa vlastného výberu (kultúra, MultiSport karta, individuálna zdravotná starostlivosť a pod.).
✓ Zaujímavé ročné finančné odmeny na základe výsledkov (spoločnosti a osobných).
✓ Spoločné akcie 2x ročne, príspevok na tímové aktivity.
✓ Vernostný program - extra dni voľna a rozširovanie benefitov pri spolupráci 5 a viac rokov.

Ak Vás ponuka zaujala, budeme radi, ak pošlete svoj štruktúrovaný životopis.
V HMH si ceníme čas a energiu, ktoré vložíte do reakcie na naše pracovné ponuky a podklady, ktoré nám poskytnete si dôsledne preštudujeme. Každému kandidátovi poskytneme v rámci výberového procesu spätnú väzbu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Preferované je vzdelanie technického smeru (elektrotechnika).

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti riadenia výroby.

Počet rokov praxe

2

→ Systematický, organizovaný prístup k práci, plánovaniu a vedeniu.
→ Skúsenosť s riadením ľudí vo výrobe.
→ Dobré analyticko-koncepčné myslenie.
→ Schopnosť čítať elektrotechnické a strojárske výrobné výkresy.
→ Efektívna, asertívna a profesionálna komunikácia.
→ Elektrotechnická spôsobilosť v súlade s §23 vyhlášky 508/2009 Z.z.

Takmer každá lokomotíva na Slovensku má inštalované naše zariadenia, vďaka ktorým môže bezpečne jazdiť. Naše systému však nenájdete len vo vlakoch na Slovensku. Sme lídrom vlakovej bezpečnosti v krajinách strednej Európy.

Sme vysoko špecializovaná technologická firma s históriou od roku 1993. Zabezpečujeme komplexné technologické riešenia pre spoľahlivú a bezpečnú jazdu na železnici. Naše produkty chránia život, znižujú náklady a šetria čas. Sme dôveryhodným partnerom pre lídrov európskej železničnej dopravy.

Za 30 rokov na trhu sme narástli na profesionálny tím s vyše 80 členmi. Staviame na vysokej odbornosti, špecifickom know-how a dlhoročných skúsenostiach v našom odbore. Za naším úspechom sa skrýva usilovnosť, vytrvalosť a tímová práca. Vďaka tomu sme uviedli do prevádzky už viac než 5000 systémov na Slovensku i v zahraničí a ich počet neustále rastie.

Viac o nás a našej práci sa dozviete na našej stránke www.hmh.sk alebo sa ozvite, radi sa s Vami porozprávame.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Prieložná
Tel.: +421232332105
E-mail: poslať životopis

HMH s.r.o.
Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava
GPS súradnice:
48°9'55.5"N
017°10'29.8"E

Kontakt:
Tel: + 421 2 323 321 01-03
E-mail: [email protected]

hmh.sk

ID: 4435914  Dátum zverejnenia: 5.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac