Junior manažér/-ka predaja

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Október 2022
Od 1 300 EUR/mesiacFinálna mzda je predmetom dohody v závislosti od skúseností, schopností a zručností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O NÁS
Sme slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti vývoja a výroby zabezpečovacích a riadiacich systémov pre železničnú dopravu. Vďaka vlastným produktom a know-how, máme v tejto oblasti vybudovanú silnú pozíciu a našou ambíciou je túto pozíciu ďalej upevňovať.

O POZÍCII MANAŽÉR/-KA PREDAJA
Manažér/-ka predaja je súčasťou obchodného tímu, ktorého hlavnou zodpovednosťou je budovať a udržiavať dlhodobé konštruktívne a dobré vzťahy s našimi zákazníkmi a partnermi, ktoré vedú k obojstrannej spokojnosti.

Úlohou Manažéra/-ky predaja je zabezpečovať úspešnú realizáciu obchodných prípadov (B2B). Za týmto účelom sa nový kolega/kolegyňa bude venovať najmä týmto činnostiam:
• zisťovanie potrieb zákazníkov a vypracovanie ponúk.;
• príjem a spracovanie objednávok;
• príprava podkladov pre fakturáciu a fakturácia;
• sledovanie priebehu obchodných prípadov a kontrola plnenia termínov;
• koordinácia interného prierezového tímu pri realizácii obchodných prípadov;
• riešenie prípadných reklamácií;
• zastupovanie firmy v komunikácii so zákazníkmi a partnermi.

Pozn.: Pozícia nie je spojená s vedením ľudí.

✔ Zázemie etablovanej slovenskej technologickej spoločnosti s vlastným vývojom a produktom.
✔ Vzdelávanie a rozvoj - dôraz kladený na úvodnú adaptáciu, interné produktové a procesné školenia, odborné vzdelávanie, jazykové kurzy, účasť na veľtrhoch, ale aj rozvoj mäkkých zručností.
✔ Flexibilný pracovný čas.
✔ Home office do 20% pracovného času (po adaptácii).
✔ Flexibilný benefitný systém - príspevok na aktivity podľa vlastného výberu (kultúra, MultiSport karta, individuálna zdravotná starostlivosť a pod.).
✔ Atraktívne ročné finančné odmeny na základe výsledkov (spoločnosti a osobných).
✔ Spoločné firemné akcie 2x ročne (aktuálne podľa pandemickej situácie), príspevok na tímové aktivity.
✔ Odporúčací bonus pri obsadení voľnej pracovnej pozície odporučeným kandidátom.
✔ Vernostný program - extra dni voľna a rozširovanie benefitov pri spolupráci 5 a viac rokov.

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis.
Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratívna podpora, obchod a komunikácia so zákazníkmi

Počet rokov praxe

1

OČAKÁVAME:
* Systematický a dôsledný prístup k práci
* Proaktívne nastavenie
* Profesionálnu komunikáciu (ústnu aj písomnú)

VÝHODOU:
* Skúsenosť na obchodnej pozícii v technickej oblasti (B2B)
* Znalosť nemeckého jazyka

Takmer každá lokomotíva na Slovensku má inštalované naše zariadenia, vďaka ktorým môže bezpečne jazdiť. Naše systému však nenájdete len vo vlakoch na Slovensku. Sme lídrom vlakovej bezpečnosti v krajinách strednej Európy.

Sme vysoko špecializovaná technologická firma s históriou od roku 1993. Zabezpečujeme komplexné technologické riešenia pre spoľahlivú a bezpečnú jazdu na železnici. Naše produkty chránia život, znižujú náklady a šetria čas. Sme dôveryhodným partnerom pre lídrov európskej železničnej dopravy.

Za 30 rokov na trhu sme narástli na profesionálny tím s vyše 80 členmi. Staviame na vysokej odbornosti, špecifickom know-how a dlhoročných skúsenostiach v našom odbore. Za naším úspechom sa skrýva usilovnosť, vytrvalosť a tímová práca. Vďaka tomu sme uviedli do prevádzky už viac než 5000 systémov na Slovensku i v zahraničí a ich počet neustále rastie.

Viac o nás a našej práci sa dozviete na našej stránke www.hmh.sk alebo sa ozvite, radi sa s Vami porozprávame.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dominika Malecová
E-mail: poslať životopis

HMH s.r.o.
Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava
GPS súradnice:
48°9'55.5"N
017°10'29.8"E

Kontakt:
Tel: + 421 2 323 321 01-03
E-mail: [email protected]

hmh.sk

ID: 4390286  Dátum zverejnenia: 7.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac