Elektrotechnik v malosériovej výrobe (vhodné aj pre juniora)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Jún 2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacFinálna mzda sa dohaduje v závislosti od schopností a zručností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte vzťah k mikroelektronike? Ste známy svojou precíznosťou a doťahovaním vecí do konca? Máte radi keď Vám veci pod rukami ožívajú? Dajte nám o sebe vedieť a pošlite nám životopis!

Sme pevne etablovaná a zároveň dynamicky sa rozvíjajúca slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie. Do tímu hľadáme elektronika, ktorý bude finalizovať a oživovať vyrobené komponenty a zariadenia priamo. Ide o prácu priamo v priestoroch laboratória.

Vaše zodpovednosti a náplň práce na pozícii:
• Oživenie a prípadné (do)osadenie dosiek plošných spojov podľa stanovených výrobných postupov a dokumentácie.
• Elektromechanické práce na polotovaroch a výrobkoch.
• Finalizácia polotovarov a výrobkov.
• Sledovanie kvality - medzioperačná a výstupná kontrola.
• Diagnostika a odstraňovanie výrobných chýb.
• Vedenie príslušnej výrobnej evidencie.
• Príprava výrobného materiálu.

- Práca v stabilnej a modernej slovenskej spoločnosti
- Príležitosť pre rozvoj a sebarealizáciu
- Flexibilný pracovný čas
- Zaujímavé finančné odmeny postavené na výsledkoch zamestnanca, tímu a spoločnosti
- Možnosti vzdelávania, rozvoja odborných znalostí a zručností, jazykové vzdelávanie
- Flexibilný benefitný systém - príspevok na aktivity podľa vlastného výberu (kultúra, MultiSport karta, individuálna zdravotná starostlivosť a pod.)
- Odporúčací bonus pri obsadení voľnej pracovnej pozície odporučeným kandidátom
- Vernostný program - extra dni voľna a rozširovanie benefitov pri spolupráci 5 a viac rokov
- Spoločné firemné akcie 2x ročne (aktuálne podľa pandemickej situácie) a príspevok na tímové aktivity

V prípade, že Vás ponuka zaujala, budeme radi, ak pošlete svoj štruktúrovaný životopis.
Vybraných kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
MS Outlook - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Platná odborná spôsobilosť v súlade s vyhláškou 508/2009 z.z. (aspoň §21)
Orientácia v technickej dokumentácii a elektronických obvodových schémach
Znalosť práce s laboratórnou meracou technikou
Prehľad v polovodičovej súčiastkovej základni
Manuálna zručnosť
Precízny a zodpovedný prístup k práci
Dobrý tímový hráč
Otvorenosť voči zmenám a chuť učiť sa a odborne rásť

Spoločnosť HMH, s.r.o. vznikla v roku 1993, má dlhoročnú tradíciu v oblasti riadenia technologických procesov, automatizácie a regulácie v železničnej doprave s významným postavením nielen na domácom trhu ale aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dominika Malecová
E-mail: poslať životopis

HMH s.r.o.
Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava
GPS súradnice:
48°9'55.5"N
017°10'29.8"E

Kontakt:
Tel: + 421 2 323 321 01-03
E-mail: [email protected]

hmh.sk

ID: 4318831  Dátum zverejnenia: 18.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac