Junior elektronik (malosériová výroba)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 100 EUR/mesiacFinálna mzda je predmetom dohody vzhľadom na vedomosti, schopnosti a zručnosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nemáš ešte veľa skúseností, ale chceš sa učiť a stať odborníkom? Máš vzťah k elektronike? Teší ťa, keď vidíš výsledok svojej práce? Daj nám o sebe vedieť!

Sme slovenská technologická firma. Do tímu hľadáme elektronika, ktorý bude finalizovať a oživovať vyrobené komponenty a zariadenia. Ide o prácu v priestoroch výrobného laboratória.

O POZÍCII ELEKTRONIK
Zodpovednosti a náplň práce:
• Oživenie a prípadné (do)osadenie dosiek plošných spojov podľa výrobných postupov a dokumentácie.
• Elektromechanické práce na polotovaroch a výrobkoch.
• Finalizácia polotovarov a výrobkov.
• Sledovanie kvality - medzioperačná a výstupná kontrola.
• Diagnostika a odstraňovanie výrobných chýb.
• Vedenie príslušnej výrobnej evidencie.
• Príprava výrobného materiálu.

ODMEŇOVANIE:
- Okrem férovej mzdy môžeš získať ďalšie odmeny podľa osobných výsledkov, výsledkov tímu a spoločnosti.
- Odporúčací bonus - ak odporučíš kandidáta na niektorú z našich otvorených pozícií a úspešne prejde výberovým procesom, odmena ťa neminie.
- Vernostný program - odmena pri pracovnom jubileu.

FLEXIBILITA & ROVNOVÁHA:
- Práca v jednej zmene s pružným pracovným časom.
- Flexibilné piatky.
- Dni voľna navyše pri dlhodobej spolupráci.

ROZVOJ & RAST:
- Možnosti vzdelávania a odborného rastu - v tíme máme skúsených odborníkov, ktorí ťa zaučia a ochotne poradia, naše produkty aj technológie sa neustále vyvíjajú a s nimi aj náš tím.
- Účasť na vybraných výstavách a veľtrhoch v oblasti.
- Po úspešnej adaptácii možnosť jazykových kurzov.

ĎALŠIE BENEFITY:
- Flexibilný benefitný systém - príspevok na aktivity podľa vlastného výberu (kultúra, MultiSport karta, individuálna zdravotná starostlivosť a pod.).
- Spoločné firemné akcie 2x ročne a príspevok na tímové aktivity.
- Spoločné dobrovoľnícke aktivity 2x ročne.

V prípade, že ťa ponuka zaujala, budeme radi, ak pošleš svoj životopis.
Každý kandidát od nás dostane spätnú väzbu a vybraných kandidátov pozveme na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Vyhláška 508/2009 Zb.z. §21 - Pokročilý
Oprava a diagnostika elektroniky - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Platná odborná spôsobilosť v súlade s vyhláškou 508/2009 z.z. (aspoň §21)
* Orientácia v technickej dokumentácii a elektronických obvodových schémach
* Znalosť práce s laboratórnou meracou technikou
* Prehľad v polovodičovej súčiastkovej základni
* Manuálna zručnosť
* Chuť učiť sa a odborne rásť
* Precízny a zodpovedný prístup k práci
* Dobrý tímový hráč

Takmer každá lokomotíva na Slovensku má inštalované naše zariadenia, vďaka ktorým môže bezpečne jazdiť. Naše systému však nenájdete len vo vlakoch na Slovensku. Sme lídrom vlakovej bezpečnosti v krajinách strednej Európy.

Sme vysoko špecializovaná technologická firma s históriou od roku 1993. Zabezpečujeme komplexné technologické riešenia pre spoľahlivú a bezpečnú jazdu na železnici. Naše produkty chránia život, znižujú náklady a šetria čas. Sme dôveryhodným partnerom pre lídrov európskej železničnej dopravy.

Za 30 rokov na trhu sme narástli na profesionálny tím s vyše 80 členmi. Staviame na vysokej odbornosti, špecifickom know-how a dlhoročných skúsenostiach v našom odbore. Za naším úspechom sa skrýva usilovnosť, vytrvalosť a tímová práca. Vďaka tomu sme uviedli do prevádzky už viac než 5000 systémov na Slovensku i v zahraničí a ich počet neustále rastie.

Viac o nás a našej práci sa dozviete na našej stránke www.hmh.sk alebo sa ozvite, radi sa s Vami porozprávame.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Prieložná
Tel.: +421232332105
E-mail: poslať životopis

HMH s.r.o.
Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava
GPS súradnice:
48°9'55.5"N
017°10'29.8"E

Kontakt:
Tel: + 421 2 323 321 01-03
E-mail: [email protected]

hmh.sk

ID: 4318831  Dátum zverejnenia: 7.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac