Účtovník/- čka

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacFinálna mzda je predmetom dohody v závislosti od schopností a zručností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Orientujete sa v číslach a vášmu pozornému oku len tak niečo neunikne? Máte rád/a poriadok a systém vo veciach? Je účtovníctvo vaša "srdcovka", v ktorej ste sa našli? Čítajte ďalej, možno hľadáme práve Vás!

Sme slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie a hľadáme do nášho tímu šikovného/ú a skúseného/ú účtovníka/ účtovníčku.

Ako účtovník/ účtovníčka sa u nás budete venovať týmto oblastiam:

• Evidencia a účtovanie dodávateľských faktúr.
• Vystavovanie a účtovanie odberateľských faktúr.
• Účtovanie pokladničných dokladov, skladových a interných dokladov a bankových výpisov.
• Vedenie pokladne, evidencia cenín a stravných lístkov.
• Práca so saldokontom.
• Príprava prevodných príkazov na úhradu.
• Príprava Daňového priznania DPH a súvisiacich dokumentov (Súhrnný výkaz a Kontrolný výkaz).
• Spracovanie štatistických výkazov.
• Príprava podkladov pre audit, spolupráca s audítormi.
• Vypracovanie ročnej účtovnej závierky a daňového priznania.

- Práca v stabilnej a modernej slovenskej spoločnosti
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť sebarealizácie a profesionálneho rastu
- Možnosti vzdelávania, rozvoja odborných znalostí a zručností, jazykové vzdelávanie
- Atraktívne ročné finančné odmeny na základe výsledkov (spoločnosti a osobných)
- Flexibilný benefitný systém - príspevok na aktivity podľa vlastného výberu (kultúra,
MultiSport karta, individuálna zdravotná starostlivosť a pod.)
- Odporúčací bonus pri obsadení voľnej pracovnej pozície odporučeným kandidátom
- Vernostný program - extra dni voľna a rozširovanie benefitov pri spolupráci 5 a viac rokov
- Spoločné firemné akcie 2x ročne (aktuálne podľa pandemickej situácie) a príspevok na tímové aktivity

V prípade, že Vás ponuka zaujala, pošlite svoj štruktúrovaný životopis.
Vybraných kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický smer

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Vedenie pokladne - Pokročilý

Počet rokov praxe

Podvojné účtovníctvo
3

Skúsenosti s informačným systémom na vedenie podvojného účtovníctva.
Skúsenosti so zostavením účtovnej závierky.
Prehľad v daňovej a účtovnej legislatíve.
Skúsenosti so mzdovým účtovníctvom výhodou.
Systematický a precízny prístup k práci.
Chuť sa učiť a rozvíjať v tejto oblasti.

Spoločnosť HMH, s.r.o. vznikla v roku 1993, má dlhoročnú tradíciu v oblasti riadenia technologických procesov, automatizácie a regulácie v železničnej doprave s významným postavením nielen na domácom trhu ale aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

HMH s.r.o.
Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava
GPS súradnice:
48°9'55.5"N
017°10'29.8"E

Kontakt:
Tel: + 421 2 323 321 01-03
E-mail: [email protected]

hmh.sk

ID: 4295848  Dátum zverejnenia: 27.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac