Aplikačný/-á inžinier/-ka

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Marec 2023
Od 2 000 EUR/mesiacVýsledná mzda je výsledkom dohody v závislosti od schopností, zručností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Páči sa vám, keď vám veci pod rukami ožívajú? Teší vás rola odborníka a konzultanta? Komunikačné zručnosti sú vašou silnou stránkou? Dajte o sebe vedieť, pošlite nám svoj životopis!

Sme pevne etablovaná a zároveň dynamicky sa rozvíjajúca slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti vývoja a výroby zabezpečovacích a riadiacich systémov pre železničnú dopravu. Do nášho vývojového tímu hľadáme aplikačného inžiniera, ktorý bude prepájať vývoj našich systémov a zariadení s ich integráciou do železničných vozidiel.

Ako aplikačný inžinier budete zodpovedať za:
• Analýzu požiadaviek zákazníka kladených na integrovaný systém;
• Definovanie koncepcie integrácie a konfigurácie našich systémov z pohľadu funkčnosti a bezpečnosti;
• Vytvorenie aplikačnej dokumentácie integrácie našich systémov na konkrétnu radu dráhových vozidiel;
• Plánovanie a vedenie aplikačného projektu;
• Oživenie prototypovej integrácie na dráhovom vozidle a odovzdanie know-how našim servisným technikom, ale aj pracovníkom prevádzkovateľa;
• Pri vývoji nového systému aplikačný inžinier úzko spolupracuje s kolegami, ktorí sa venujú vývoju hardvérového a softvérového vybavenia budúceho systému. Úlohou aplikačného inžiniera je špecifikácia požiadaviek, tvorba podkladov a spolupráca na testovaní funkčných vlastností vyvíjaného systému.

- Zázemie stabilnej slovenskej technologickej spoločnosti s vlastným vývojom a produktom
- Vzdelávanie a rozvoj - dôraz kladený na úvodnú adaptáciu, interné produktové a procesné školenia, odborné vzdelávanie, jazykové kurzy, rozvoj mäkkých zručností, účasť na veľtrhoch
- Flexibilný pracovný čas
- Home office do 20% pracovného času (po adaptácii)
- Flexibilný benefitný systém - príspevok na aktivity podľa vlastného výberu (kultúra, MultiSport karta, individuálna zdravotná starostlivosť a pod.)
- Odporúčací bonus pri obsadení voľnej pracovnej pozície odporučeným kandidátom
- Vernostný program - extra dni voľna a rozširovanie benefitov pri spolupráci 5 a viac rokov
- Spoločné firemné akcie 2x ročne (aktuálne podľa pandemickej situácie), príspevok na tímové aktivity
- Atraktívne ročné finančné odmeny na základe výsledkov (spoločnosti a osobných)

V prípade, že Vás ponuka zaujala, budeme radi, ak pošlete svoj štruktúrovaný životopis.
Vybraných kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika/ mechatronika/ automatizácia/ IT/ prípadne doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

EPLAN - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* Skúsenosti v oblasti aplikácie mikroprocesorových systémov a zariadení
* Skúsenosti s tvorbou technickej dokumentácie v oblasti elektro, analýza podkladových materiálov od zákazníka, kreslenie schém zapojenia
* Schopnosť čítať elektrické schémy, kontrola a diagnóza zapojení pri nezhode
* Odborná spôsobilosť v súlade s vyhláškou 508/2009 z.z. (aspoň na úrovni §21)
* Všeobecný prehľad z typov komunikačných liniek, súčiastkovej základni v mikroprocesorových elektronických zariadeniach a systémoch
* Samostatnosť a zodpovedný prístup k práci (precíznosť)
* Analytické myslenie

Takmer každá lokomotíva na Slovensku má inštalované naše zariadenia, vďaka ktorým môže bezpečne jazdiť. Naše systému však nenájdete len vo vlakoch na Slovensku. Sme lídrom vlakovej bezpečnosti v krajinách strednej Európy.

Sme vysoko špecializovaná technologická firma s históriou od roku 1993. Zabezpečujeme komplexné technologické riešenia pre spoľahlivú a bezpečnú jazdu na železnici. Naše produkty chránia život, znižujú náklady a šetria čas. Sme dôveryhodným partnerom pre lídrov európskej železničnej dopravy.

Za 30 rokov na trhu sme narástli na profesionálny tím s vyše 80 členmi. Staviame na vysokej odbornosti, špecifickom know-how a dlhoročných skúsenostiach v našom odbore. Za naším úspechom sa skrýva usilovnosť, vytrvalosť a tímová práca. Vďaka tomu sme uviedli do prevádzky už viac než 5000 systémov na Slovensku i v zahraničí a ich počet neustále rastie.

Viac o nás a našej práci sa dozviete na našej stránke www.hmh.sk alebo sa ozvite, radi sa s Vami porozprávame.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dominika Malecová
E-mail: poslať životopis

HMH s.r.o.
Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava
GPS súradnice:
48°9'55.5"N
017°10'29.8"E

Kontakt:
Tel: + 421 2 323 321 01-03
E-mail: [email protected]

hmh.sk

ID: 4252868  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac