Systémový/-á inžinier/-ka (vývoj mikroprocesorových systémov)

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Od 2 400 EUR/mesiac* Mzda je predmetom dohody. Pri ponuke zvážime Vaše profesionálne skúsenosti a kvalifikáciu, aby bola finálna dohoda férová vzhľadom na Vaše zručnosti a skúsenosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O NÁS
V HMH spoluvytvárame bezpečnú, efektívnu a udržateľnú železničnú dopravu. Sme slovenská technologická spoločnosť so silným postavením v oblasti automatizácie v koľajovej doprave na Slovensku a v Európe. Našou doménou sú riadiace a zabezpečovacie systémy.
Máme vlastný vývoj, kde systémový inžinier zohráva nezastupiteľnú úlohu.

O POZÍCII SYSTÉMOVÝ INŽINIER
Hlavné činnosti a zodpovednosti:
• Analýza systémových požiadaviek a tvorba architektúry komplexných systémov MIREL určených pre koľajovú dopravu .
• Kľúčová rola (technicky aj projektovo) pri vedení vývojových projektov od etapy koncepcie až po finalizáciu.
• Predkladanie inovácií a návrhov na zlepšenie už existujúcich produktov.
• Riešenie komplexných technických problémov z pohľadu vývoja.
• Tvorba technickej dokumentácie (systémová špecifikácia, architektúra atď.).

HĽADÁME KOLEGU/KOLEGYŇU, ktorý/á:
• má silné analytické a koncepčné myslenie;
• má znalosti v oblasti elektronických obvodov a skúsenosť s komunikáciou v mikroprocesorových riešeniach;
• má skúsenosť s princípmi objektového programovania a základnými nástrojmi pri tvorbe komplexnejších SW riešeniach (IDE, systém riadenia verzií);
• rozumie potrebe udržiavať aj už existujúce systémy v súlade so zákazníckymi a legislatívnymi požiadavkami;
• vie pretaviť svoje myšlienky do stručného a zároveň dostatočne zrozumiteľného textu pri tvorbe špecifikácií a dokumentácie;
• je flexibilný/á v komunikácii a dokáže komunikovať s rôznymi typmi ľudí.

ROZVOJ & RAST:
✔ Etablovaná slovenská technologická spoločnosť s vlastným know-how, vývojom a produktom.
✔ Permanentný kontrakt (TPP), projektov kde je možné sa uplatniť je mnoho.
✔ Príležitosť pre sebarealizáciu a rozvoj.
✔ Vzdelávacie a rozvojové aktivity - dôraz kladený na úvodnú adaptáciu, interné produktové a procesné školenia, odborné vzdelávanie, jazykové kurzy, účasť na veľtrhoch, ale aj rozvoj mäkkých zručností.

FLEXIBILITA & ROVNOVÁHA:
✔ Pružný pracovný čas.
✔ Čiastočný home office (20% pracovného času).
✔ Flexibilné piatky.
✔ Dni voľna navyše pri dlhodobej spolupráci.
✔ Možnosť čerpať sabbatical po 5 rokoch spolupráce.

ODMEŇOVANIE:
✔ Zaujímavé ročné finančné odmeny na základe výsledkov (osobných a tímových).
✔ Odporúčací bonus pri obsadení voľnej pracovnej pozície odporučeným kandidátom.
✔ Vernostný program - odmena pri pracovnom jubileu.

ĎALŠIE VÝHODY:
✔ Flexibilný benefitný systém - aktivity podľa vlastného výberu (nadštandardná zdravotná starostlivosť, MultiSport karta, cestovanie a pod.).
✔ Spoločné dobrovoľnícke aktivity 2x ročne.
✔ Spoločné celofiremné akcie 2x ročne a príspevok na tímové aktivity.
✔ Vernostný program - rozširovanie benefitov pri spolupráci 5 a viac rokov.

V prípade, že Vás ponuka zaujala, pošlite svoj štruktúrovaný životopis so stručným popisom projektov, na ktorých ste pracovali.
V HMH si ceníme čas a energiu, ktoré vložíte do reakcie na naše pracovné ponuky a podklady, ktoré nám poskytnete si dôsledne preštudujeme. Každému kandidátovi poskytneme v rámci výberového procesu spätnú väzbu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, elektronika, automatizácia, prípadne IT či doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Embedded C++ - Mierne pokročilý
GIT - Mierne pokročilý
MISRA - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti návrhu a dizajnu mikroprocesorových systémov.

Počet rokov praxe

3

* Analytické a koncepčné myslenie
* Znalosti a skúsenosti v oblasti návrhu mikroprocesorových systémov pre priemyselné aplikácie
* Porozumenie elektrotechnike, elektronike a jej princípom
* Prehľad v oblasti tvorby softvéru
* Schopnosť štruktúrovane a prehľadne tvoriť projektovú a technickú dokumentáciu
* Odborná spôsobilosť v súlade s vyhláškou 508/2009 z.z. (min. §21)

Takmer každá lokomotíva na Slovensku má inštalované naše zariadenia, vďaka ktorým môže bezpečne jazdiť. Naše systému však nenájdete len vo vlakoch na Slovensku. Sme lídrom vlakovej bezpečnosti v krajinách strednej Európy.

Sme vysoko špecializovaná technologická firma s históriou od roku 1993. Zabezpečujeme komplexné technologické riešenia pre spoľahlivú a bezpečnú jazdu na železnici. Naše produkty chránia život, znižujú náklady a šetria čas. Sme dôveryhodným partnerom pre lídrov európskej železničnej dopravy.

Za 30 rokov na trhu sme narástli na profesionálny tím s vyše 80 členmi. Staviame na vysokej odbornosti, špecifickom know-how a dlhoročných skúsenostiach v našom odbore. Za naším úspechom sa skrýva usilovnosť, vytrvalosť a tímová práca. Vďaka tomu sme uviedli do prevádzky už viac než 5000 systémov na Slovensku i v zahraničí a ich počet neustále rastie.

Viac o nás a našej práci sa dozviete na našej stránke www.hmh.sk alebo sa ozvite, radi sa s Vami porozprávame.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Prieložná
Tel.: +421232332105
E-mail: poslať životopis

HMH s.r.o.
Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava
GPS súradnice:
48°9'55.5"N
017°10'29.8"E

Kontakt:
Tel: + 421 2 323 321 01-03
E-mail: [email protected]

hmh.sk

ID: 4119547  Dátum zverejnenia: 28.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac