Analytik bezpečnosti

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiacMzda sa dohaduje v závislosti od schopností, zručností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Veríte, že bezpečnosť zariadenia nemá byť len konceptom, ale dokázateľnou realitou? Ste analytický typ? Viete, že FMEA nie je len zhlukom písmen? Čítajte ďalej, možno hľadáme práve vás!

Sme pevne etablovaná slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti vývoja a výroby zabezpečovacích a riadiacich systémov pre železničnú dopravu. Do nášho vývojového tímu hľadáme Analytika bezpečnosti, ktorý bude analyzovať riziká, posudzovať bezpečnosť našich systémov a napomáhať jej zvyšovaniu.

Vašou úlohou na pozícii Analytika bezpečnosti bude:
→ Posudzovanie bezpečnosti návrhov a technických riešení našich systémov.
→ Špecifikácia bezpečnostných požiadaviek na naše systémy a validácia ich splnenia.
→ Špecifikácia opatrení na zabezpečenie požadovanej úrovne bezpečnosti.
→ Riadenie rizík.
→ Vypracovanie technickej dokumentácie a hodnotiacich správ súvisiacich s bezpečnosťou.
→ Súčinnosť s externými organizáciami a orgánmi v procese posudzovania a schvaľovania bezpečnosti.

- Príležitosť pre rozvoj a sebarealizáciu
- Práca v stabilnej a modernej slovenskej spoločnosti
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosti vzdelávania - rozvoj odborných znalostí a zručností, jazykové vzdelávanie
- Zaujímavé finančné odmeny postavené na výsledkoch zamestnanca, tímu a spoločnosti
- Pestrý 3-úrovňový sociálny program (pravidelné celofiremné akcie, spoločné tímové aktivity a individuálne volený sociálny program) zameraný na rôzne aspekty života od zdravia až po kultúru

V prípade, že Vás ponuka zaujala, pošlite svoj štruktúrovaný životopis.
Vybraných kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického smeru - preferovaná elektrotechnika, informatika alebo doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - pokročilý
Failure Mode and Effect Analysis (FMEA) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* Analytické a technické myslenie
* Systematickosť a zameranie na detail, precíznosť
* Prehľad v metódach riadenia rizík
* Prehľad v legislatívnej oblasti technickej bezpečnosti v železničnej doprave
* Skúsenosti s posudzovaní technickej bezpečnosti podľa STN EN 50 129 vítané
* Odborná spôsobilosť v súlade s vyhláškou 508/2009 z.z. na úrovni §21 výhodou

Spoločnosť HMH, s.r.o. vznikla v roku 1993, má dlhoročnú tradíciu v oblasti riadenia technologických procesov, automatizácie a regulácie v železničnej doprave s významným postavením nielen na domácom trhu ale aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HMH s.r.o.
Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Krištofičová
E-mail: poslať životopis
ID: 3938654  Dátum zverejnenia: 22.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac