Servisný technik (elektronické zariadenia)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
September/ Október 2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 1.100,-€ (v závislosti od schopností a zručností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte uplatnenie, ktoré je dynamické a kde môžete cestovať? Máte vzťah k mikroelektronike? Precíznosť a doťahovanie vecí do konca je vám blízke? Dajte nám o sebe vedieť a pošlite nám svoj životopis!

Sme pevne etablovaná a zároveň dynamicky sa rozvíjajúca slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie v železničnej doprave. Do tímu hľadáme servisného technika, ktorý bude u našich zákazníkov inštalovať, oživovať a servisovať naše zariadenia a systémy.

Vaše zodpovednosti a náplň práce na pozícii Servisný technik budú:
• Inštalácia, oživenie, odskúšanie a odovzdanie našich systémov a zariadení do prevádzky.
• Plánovaná údržba našich systémov (hardvérových a softvérových zariadení) v prevádzke.
• Vykonávanie neplánovanej údržby a opráv našich zariadení v prevádzke.
• Komunikácia a technické konzultácie pracovníkom zákazníka.
• Súčasťou práce je cestovanie (SR, ČR, AT, DE, HU, PL)

- Práca v stabilnej a modernej slovenskej spoločnosti
- Príležitosť pre rozvoj a sebarealizáciu
- Zaujímavé finančné odmeny postavené na výsledkoch zamestnanca, tímu a spoločnosti
- Možnosti vzdelávania, rozvoja odborných znalostí a zručností, jazykové vzdelávanie
- Pestrý 3-úrovňový sociálny program (pravidelné celofiremné akcie, spoločné tímové aktivity a individuálne volený sociálny program) zameraný na rôzne aspekty života od zdravia až po kultúru
- Flexibilný pracovný čas

V prípade, že Vás ponuka zaujala, budeme radi, ak pošlete svoj štruktúrovaný životopis.
Vybraných kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič
Platná odborná spôsobilosť v súlade s vyhláškou 508/2009 z.z. (aspoň §21)
Orientácia v technickej dokumentácii a elektronických obvodových schémach
Znalosť práce s meracou technikou (multimeter, osciloskop, napájacie zdroje).
Precízny a zodpovedný prístup k práci
Dobrý tímový hráč
Otvorenosť voči zmenám a chuť učiť sa a odborne rásť

Spoločnosť HMH, s.r.o. vznikla v roku 1993, má dlhoročnú tradíciu v oblasti riadenia technologických procesov, automatizácie a regulácie v železničnej doprave s významným postavením nielen na domácom trhu ale aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HMH s.r.o.
Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Krištofičová
E-mail: poslať životopis
ID: 3737331   Dátum zverejnenia: 14.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 1.100,-€ (v závislosti od schopností a zručností uchádzača)