Senior softvérový inžinier (C#)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Júl 2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacMzda je výsledkom dohody, v ktorej budú zohľadnené schopnosti a zručnosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste skúsený softvérový inžinier, ktorého láka byť aj architektom riešenia, nie len programátorom? Chcete byť súčasťou tímu, ale zároveň mať jasno v tom, ktorá časť vývoja je "vaša"? Chcete pracovať na niečom naozaj zmysluplnom? Dajte o sebe vedieť, pošlite nám svoj životopis!

Sme pevne etablovaná a zároveň dynamicky sa rozvíjajúca slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie a do nášho tímu hľadáme Softvérového inžiniera.

HLAVNÁ NÁPLŇ:
Ako dôležitá súčasť vývojového tímu budete spolutvorcom v rámci rôznorodých projektov v oblasti vývoja bezpečnostne relevantných systémov pre koľajovú dopravu.
Vaše primárne zameranie na tejto pozícii bude vytváranie PC a softvérových aplikácií najmä v C# od back-end služieb až po front-end, komunikačných/ HW orientovaných aplikácií ako aj aplikácií webových, databázových a mobilných.
Kľúčová bude aj vaša spoluúčasť na tvorbe návrhu, technických špecifikácií a riešení problémov pri vývoji jednotlivých vrstiev komplexnej infraštruktúry našich produktov.

HLAVNÉ ZODPOVEDNOSTI:
Ako Softvérový inžinier u nás budete zodpovedný/á za:
• analytický a koordinovaný návrh a vývoj týchto aplikácií.
• transformáciu prípadov použitia do funkčných aplikácií.
• návrh, budovanie a udržiavanie bázy efektívneho, opakovane použiteľného a spoľahlivého kódu primárne v jazyku C#.
• zabezpečenie výkonu, kvality a ergonómie aplikácií.
• identifikáciu úzkych miesta, chýb a návrh protiopatrení a riešení.
• udržiavanie kvality a dokumentácie kódu.

- Príležitosť pre sebarealizáciu a rozvoj
- Spolupráca v tíme skúsených vývojárov
- Práca v stabilnej a modernej slovenskej spoločnosti
- Zaujímavé finančné odmeny postavené na výsledkoch zamestnanca, tímu a spoločnosti
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosti vzdelávania, rozvoja odborných znalostí a zručností, jazykové vzdelávanie
- Pestrý 3-úrovňový sociálny program (pravidelné celofiremné akcie, spoločné tímové aktivity a individuálne volený sociálny program) zameraný na rôzne aspekty života od zdravia až po kultúru

V prípade, že Vás ponuka zaujala, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis.
Vybraných kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Preferované IT/ elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
C# - pokročilý
.NET - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* Analytické myslenie a schopnosť riešiť komplexné zadania
* Hlboká znalosť princípov objektovo orientovaného programovania
* Znalosť nástrojov a princípov na správu verzií kódu (preferovaný Git).
* Skúsenosti s rozšírenými jazykmi, nástrojmi a frameworkami web aplikácií (HTML, CSS, JS, PHP, ASP).
* Skúsenosť s tvorbou čistého, čitateľného a zdokumentovaného kódu
* Ochota sa neustále vzdelávať a rozvíjať
* Samostatnosť
* Schopnosť spolupráce v tíme

Spoločnosť HMH, s.r.o. vznikla v roku 1993, má dlhoročnú tradíciu v oblasti riadenia technologických procesov, automatizácie a regulácie v železničnej doprave s významným postavením nielen na domácom trhu ale aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HMH s.r.o.
Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Krištofičová
E-mail: poslať životopis
ID: 3683406  Dátum zverejnenia: 26.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac