Systémový inžinier (mikroprocesorové systémy)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
November 2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.600,-€ a viac (mzda sa dohaduje individuálne v závislosti od schopností a zručností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozumiete mikroprocesorovým elektronickým systémom a ich vývojovému cyklu? Pristupujete k riešeniam a vývoju systémovo a s nadhľadom? Dajte o sebe vedieť, pošlite nám svoj životopis!

Sme pevne etablovaná a zároveň dynamicky sa rozvíjajúca slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie a do nášho vývojového tímu hľadáme Systémového inžiniera.

Ako Systémový inžinier u nás budete:
• Kľúčovou osobou pri vedení komplexných vývojových projektov od etapy koncepcie až po finalizáciu.
• Tvorcom architektúry našich systémov MIREL.
• Inžinierom aj projektovým manažérom, ktorý koncepčne a nadhľadovo riadi vývoj systémov s cieľom splniť definované potreby, pričom koordinuje tím špecializovaných inžinierov zostavený individuálne pre špecifický projekt.
• Prenášať vízie a nové poznatky do nových produktov ako aj do zlepšovania tých existujúcich.
• Zodpovedným riešiteľom komplexných technických problémov.
• Vytvárať dokumentáciu potrebnú pre všetky fázy životného cyklu našich produktov.
• Riadiť vývoj SW riešenia, viesť/ podieľať sa na analýzach a zúčastňovať sa na pilotných aplikáciách našich systémov.

- Príležitosť pre sebarealizáciu a rozvoj
- Práca v stabilnej a modernej slovenskej spoločnosti
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosti vzdelávania, rozvoja odborných znalostí a zručností, jazykové vzdelávanie
- Zaujímavé finančné odmeny postavené na výsledkoch zamestnanca, tímu a spoločnosti
- Pestrý 3-úrovňový sociálny program (pravidelné celofiremné akcie, spoločné tímové aktivity a individuálne volený sociálny program) zameraný na rôzne aspekty života od zdravia až po kultúru

V prípade, že Vás ponuka zaujala, budeme radi, ak nám pošlete svoj štruktúrovaný životopis.
Vybraných kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika/ IT/ mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* Kreatívny prístup a analytické myslenie
* Znalosti a skúsenosti v oblasti návrhu a realizácie mikroprocesorových systémov pre priemyselné aplikácie
* Znalosti v oblasti tvorby softvéru
* Schopnosť štruktúrovane a prehľadne tvoriť projektovú a technickú dokumentáciu
* Odborná spôsobilosť v súlade s vyhláškou 508/2009 z.z. (min. §21)

Spoločnosť HMH, s.r.o. vznikla v roku 1993, má dlhoročnú tradíciu v oblasti riadenia technologických procesov, automatizácie a regulácie v železničnej doprave s významným postavením nielen na domácom trhu ale aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HMH s.r.o.
Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Krištofičová
E-mail: poslať životopis
ID: 3659667   Dátum zverejnenia: 12.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.600,-€ a viac (mzda sa dohaduje individuálne v závislosti od schopností a zručností uchádzača)