Samostatný účtovník

HM REALING, s.r.o.

Miesto práce
Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.8.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacodmeny , bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné, komplexné vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva pre pridelené projektové firmy v zmysle platných zákonov
Príprava a spracovávanie účtovných výkazov a ročných účtovných závierok;
Spracovanie daňových priznaní (DPH, daň z príjmov PO, daň z nehnuteľnosti);
Vystavovanie faktúr, úhrady, štatistické výkazy, mesačné reporty;

Efektívna a ústretová komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti;

malá stabilná spoločnosť , 15 rokov na trhu ,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prax v komplexnom spracovaní podvojného účtovníctva min. 2 roky
- znalosť účtovnej a daňovej legislatívy
- dôslednosť, samostatnosť, zodpovednosť, lojalita
- empatia, príjemné vystupovanie, ústretovosť, spolupráca
- absolvovanie školení
- pozitívny prístup k zmenám, ochota učiť sa nové veci

www.DunajskaRiviera.sk www.trivodymalinovo.sk
developerská činnosť , správa budov , realitna činnosť , stavebná činnosť

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HM Realing s.r.o.
Sladkovicova 4
90201 Pezinok
ID: 3795861  Dátum zverejnenia: 16.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac