Reagujte bez životopisu

Mamička do overovacieho centra Hlídačky.sk Bratislava

Hlídačky.cz s.r.o.

Miesto práce
Suché mýto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
marec
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Startup Hlídačky.sk je online platformou v SR, kde je registrovaných už viac Ako 17000 domácností a hlídačiek. Hlídačky.sk prepájajú rodiny s hlídačkami na opatrovanie detí, upratovanie domácností, stráženie domácich zvieratiek a starostlivosti o seniorov.

Koho hľadáme?
Si mamička, ktorá by rada zohnala flexibilné pracovné uplatnenie?
Si pozitívna a rada komunikuješ?
Máš čas 10-20 hodín mesačne?
Vieš napísať zrozumiteľný text (Slovenský) bez gramatických chýb?
Dokážeš sa užívateľsky orientovať na internete?

Čo by bolo tvoju náplňou?
Podľa tvojich časových možností vybrať termíny na overenie pre hlídačky v pracovnom týždni v Overujúcom centre (OC) v Bratislave na ulici Suché mýto, vedľa Prezidentského paláca.

S hlídačkami sa zoznámiš, zapíšeš doklady, ktoré doniesli a pravdivo ich popíšeš v referencií a vyplníš jej overený profil. S tímom budeš komunikovať online a budeš mať dve kolegyne. Sylva v OC Brno a Ria v OC Praha.

Viac o overovacích centrách nájdeš tu:

Ako nám dáš vedieť o tvojom záujme?
Ak by si sa chcela stať súčasťou priateľského tímu ľudí, ktorí pracujú na tom, aby mamičky jednoducho našli spoľahlivé hlídačky, neváhaj a ozvi sa nám!

Zašli životopis a krátky text (do polovice strany A4) na náš e-mail. S vybranými mamičkami sa radi stretneme hneď v prvom týždni v marci.

Aká je téma krátkeho textu?
Predstav si, že ty konkrétne si naša hlídačka (teda ponúkaš stráženie detí) a prídeš do overovacieho centra. Ako by mal vyzerať pravdivý opis na tvojich schopností stráženia a ďalšie relevantné vlastnosti? Ako by ťa mala referencia našim rodičom (ktorí stráženie zháňajú) čo najlepšie opísať?

Tešíme sa na vaše výtvory aj stretnutie s vami! :)

tím Hlídačky.sk

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Americká 362/11
12000 Praha
Česká republika
ID: 3867327  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.