Pracovník oddelenia výstupnej kontroly

HKS Forge, s.r.o.

Miesto práce
Ulica Coburgova, Trnava
Termín nástupu
ihneď
5,13 EUR/hod.Základná mzda od 5,13 EUR/hod., v závislosti od skúseností uchádza + 0,87€ príplatok za prácu v sťaženom prostredí. Priemerná mesačná mzda od 1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vzhľadová kontrola výkovkov
-kontrola trhlín(defektoskopia)
-meranie tvrdosti výkovkov

- 3. pilier dôchodkového sporenia
-zabezpečujeme stravovanie v našej jedálni
-bezplatné právne poradenstvo, mikropôžičky
-rôzne formy poukážok do kníhkupectva, lekárne , fitnescentra a iné benefity pre našich zamestnancov
-možnosť ďalšieho odborného vzdelávania
-výhodné ubytovanie len za 150 Eur/mesačne hneď vedľa závodu

životopis so sprievodným listom posielajte na uvedenú emailovú adresu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

- potrebná fyzická zdatnosť
- ide o prácu na jednu smenu

Spoločnosť patrí medzi najväčšie kováčne na Slovenku a je jedinečná v oblasti zápustkového kovania. Predmetom činnosti a hlavným výrobným procesom je výroba a dodávky zápustkových výkovkov od hmotnosti 0,4 až po 25 kg s možnosťou tepelného spracovania (žíhanie, zušľachtenie) a následne trieskového opracovania. Nachádza sa v priemyselnej časti mesta Trnava. Sme dodávateľmi pre automobilový priemysel.

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na:

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4579744  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,13 EUR/hod.