Skúsený obchodník vo výrobno-obchodnej spoločnosti

HKS Forge, s.r.o.

Miesto práce
Coburgova, Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy od 1500 Eur/brutto + variabilná zložka mzdy podľa skúseností kandidáta a dosiahnutých výsledkov (orientačne 300 Eur/brutto/mesačne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie obchodných jednaní s klientmi, partnermi
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- plánovanie predajných aktivít v súlade so stratégiou firmy
- komunikácia so zákazníkmi a potenciálnymi zákazníkmi
- monitoring a analýza trhu, konkurencie
- spolupráca pri stanovovaní obchodnej stratégie spoločnosti
- posudzovanie kúpnych zmlúv so zákazníkmi a so zabezpečením realizácie záväzkov vyplývajúcich z uzatvorených kúpnych zmlúv
- zabezpečovanie dostatočného množstva zákaziek pre výrobu
- vykonávanie a vedenie predpísanej evidencie na obchodnom úseku
- v spolupráci s EÚ aktívne vymáhanie pohľadávok od dlžníkov
- spolupráca pri nábehu nových projektov
- spracovanie návrhov na zvyšovanie konkurencieschopnosti
- zodpovednosť za pravidelné plánovanie a pravidelný reporting obchodnému riaditeľovi

-obrovský priestor pre sebarealizáciu a kariérny postup
-3. pilier dôchodkového sporenia
-zabezpečujeme stravovanie v našej jedálni
-bezplatné právne poradenstvo, mikropôžičky
-rôzne formy poukážok do kníhkupectva, lekárne , fitnescentra a iné benefity pre našich zamestnancov

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti HKS Forge v Trnave. Všetky životopisy budú po ukončení výberového konania spracované podľa zákona o ochrane osobných údajov č.18/2018 a GDPR. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

obchod
2

- preukázateľná prax v obchode strojársky priemysel min. 2 roky;
- anglický jazyk na vynikajúcej-negociačnej úrovni podmienkou, nemecký jazyk veľkou výhodou
- samostatnosť a aktívny prístup k práci;
- dobré komunikačné, vyjednávacie a prezentačné zručnosti;
- práca si bude vyžadovať cestovanie;

Spoločnosť patrí medzi najväčšie kováčne na Slovenku a je jedinečná v oblasti zápustkového kovania. Predmetom činnosti a hlavným výrobným procesom je výroba a dodávky zápustkových výkovkov od hmotnosti 0,4 až po 25 kg s možnosťou tepelného spracovania (žíhanie, zušľachtenie) a následne trieskového opracovania. Nachádza sa v priemyselnej časti mesta Trnava. Sme dodávateľmi pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Coburgova 84
917 02 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Mračnová
E-mail: poslať životopis
ID: 4064157  Dátum zverejnenia: 19.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac