Technológ pre kovanie a robotizáciu

HKS Forge, s.r.o.

Miesto práce
HKS Forge, s.r.o., Coburgova, Trnava
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 400 EUR/mesiacZákladná mzda 1100 Eur/brutto + variabilná zložka mzdy 300 Eur podľa plnenia stanovených úloh + bohatý sociálny program spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- optimalizácia výrobných postupov a procesov
- optimalizácia spotreby náradia a materiálu, posúdenie efektívnosti a výkonnosti vstupov (materiál, energie, čas)
- správa, odlaďovanie programov (ABB, KIDE) a údržba robotických zariadení vo výrobe
- návrh a realizácia nových technológií do výrobného procesu
- komunikácia s dodávateľmi (prístroje, zariadenia a služby v oblasti automatizácie)
- spolupráca s ostatnými úsekmi spoločnosti pri posudzovaní nepodarkov
- kontrola dodržiavania technologických postupov na jednotlivých pracoviskách, zber podnetov na zlepšenie týchto postupov, ich preverenie a príp. realizácia

Možnosť profesionálneho rastu, školenia a ďalšie vzdelávanie, zabezpečené stravovanie v našej závodnej jedálni, 3.pilier, bohatý sociálny program a veľa ďalšieho...

Práca je na 1 pracovnú zmenu od 7,00-15,30 hod., príp. podľa individuálnej dohody.

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Všetky životopisy po ukončení výberového konania spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov a GDPR. Viac na webových stránkach: https://www.hksforge.sk/media/zasady-na-web-HKS-Forge.pdf

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

opracovanie, strojárstvo, výrobné technológie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

technológia, opracovanie, strojárstvo

Počet rokov praxe

3

čítanie technickej dokumentácie
orientácia na výsledok
technické a zároveň ekonomické myslenie
schopnosť vysvetliť
anglický alebo nemecký jazyk je veľkou výhodou

Spoločnosť patrí medzi najväčšie kováčne na Slovenku a je jedinečná v oblasti zápustkového kovania. Predmetom činnosti a hlavným výrobným procesom je výroba a dodávky zápustkových výkovkov od hmotnosti 0,4 až po 25 kg s možnosťou tepelného spracovania (žíhanie, zušľachtenie) a následne trieskového opracovania. Nachádza sa v priemyselnej časti mesta Trnava. Sme dodávateľmi pre automobilový priemysel.

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na:

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4023394  Dátum zverejnenia: 12.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac