Hlavná účtovníčka Trnava - výrobno/obchodná spoločnosť

HKS Forge, s.r.o.

Miesto práce
Coburgova 84, Trnava
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy od 1300 Eur/brutto podľa skúseností kandidátov + variabilná zložka mzdy + benefitný program spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie účtovných dokladov
- vypĺňanie štatistických výkazov
- účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
- riadna evidencia zverených účtovných dokladov
- spracovanie daňových priznaní
- spolupráca pri spracovaní mesačných reportov
- práca v IS Softip
- ďalšie úlohy podľa príkazov nadriadenej ekonomického úseku

7,5 hodinový pracovný čas (37,5hod. za týždeň)
3. pilier dôchodkového sporenia
zabezpečujeme stravovanie v našej jedálni
bezplatné právne poradenstvo, mikropôžičky
rôzne formy poukážok do kníhkupectva, lekárne , fitnescentra a iné benefity pre našich zamestnancov

Vopred ďakujem za záujem pracovať v našej spoločnosti HKS Forge v Trnave. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Všetky ostatné životopisy budú skartované v súlade so zákonom 18/2018 o ochrane osobných údajov a GDPR. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky

- precíznosť, zodpovednosť, ochota sa učiť
- analytické schopnosti a zameranie na detail
- predchádzajúce skúsenosti v IS Softip - výhodou
- znalosť cudzích jazykov nie je podmienkou

Spoločnosť patrí medzi najväčšie kováčne na Slovenku a je jedinečná v oblasti zápustkového kovania. Predmetom činnosti a hlavným výrobným procesom je výroba a dodávky zápustkových výkovkov od hmotnosti 0,4 až po 25 kg s možnosťou tepelného spracovania (žíhanie, zušľachtenie) a následne trieskového opracovania. Nachádza sa v priemyselnej časti mesta Trnava. Sme dodávateľmi pre automobilový priemysel.

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na:

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3965870  Dátum zverejnenia: 19.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac