Metrológ

HKS Forge, s.r.o.

Miesto práce
HKS Forge, Coburgova, Trnava
Termín nástupu
01.03.2020
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 000 EUR/mesiacodmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

priraďovanie evidenčných kariet zariadeniam, dohľad nad platnosťou certifikátov k jednotlivým zariadeniam, meradlám a pod., evidencia všetkých referenčných materiálov (vrátane certifikovaných) a aktualizácia ich zoznamu, objednávanie kalibrácie a meradiel pred uplynutím expirácie, objednávanie odmerných laboratórnych skiel a zabezpečenie ich kalibrácie

3. pilier dôchodkového sporenia, dochádzkový bonus, telefón na súkromné účely, rôzne formy poukážok do kníhkupectva, lekárne , fitnescentra a pod

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2020 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

STU - strojárske zameranie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

precíznosť, alalytické myslenie

Spoločnosť patrí medzi najväčšie kováčne na Slovenku a je jedinečná v oblasti zápustkového kovania. Predmetom činnosti a hlavným výrobným procesom je výroba a dodávky zápustkových výkovkov od hmotnosti 0,4 až po 25 kg s možnosťou tepelného spracovania (žíhanie, zušľachtenie) a následne trieskového opracovania. Nachádza sa v priemyselnej časti mesta Trnava. Sme dodávateľmi pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Coburgova 84
917 02 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Hercová
Tel.: +421910819900
E-mail: poslať životopis
ID: 3869897  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac