Prevádzkový elektrikár s par. 21 - všetko potrebné zaučíme

HKS Forge, s.r.o.

Miesto práce
Coburgova, Trnava
Termín nástupu
dohodou
5,35 EUR/hod.základná zložka mzdy podľa skúseností kandidátov - od 5,35 Eur/hod. až 5,80 Eur/hod. + príplatky za nadčasy, nočné + príplatky za odborne vykonanú prácu. Celkovo ponúkame možnosť zarobiť si viac ako 1300 Eur mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho menšieho pracovného kolektívu hľadáme zručného a spoľahlivého kolegu - elektrikára s par.21.
Ponúkame možnosť pod dohľadom dopracovania do par. 22, na oplátku hľadáme chuť do práce a ďalšieho vzdelávania sa.

Náplňou práce je oprava a údržba energetických zariadení, elektrického príslušenstva strojov a zariadení v našej menšej výrobno-obchodnej spoločnosti.
Pre zaškolenie je nástup iba na rannú zmenu, následne po zaškolení prechod na 12 hodinové prac. zmeny a nočnú prácu.

- celkovo ponúkame možnosť zarobiť si viac ako 1300 Eur mesačne!!!

- základná zložka mzdy podľa skúseností kandidátov - od 5,35 Eur/hod. až 5,80 Eur/hod. + príplatky za nadčasy, nočné + príplatky za odborne vykonanú prácu
-stabilná a dlhodobá práca - prvá zmluva je na dobu 6 mesiacov, následne v prípade obojstrannej spokojnosti predĺženie na dobu neurčitú
-zabezpečený teplý obed počas rannej zmeny, ostatné zmeny stravné lístky
-zabezpečujeme výmenu oblečenia a pranie
-ďalšie odborné vzdelávanie a školenia
-iné finančné a nefinančné benefity spoločnosti (bezplatné právne poradentvo, mikropôžičky pre zamestnancov, vitamínové balíčky, vianočný večierok, atď.)

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem, všetky CV budú po ukončení výberového konania spracované v súlade so zák. 18/2018 a GDPR. Viac o zásadách GDPR nájdete na: https://www.hksforge.sk/media/zasady-na-web-HKS-Forge.pdf

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

energetik, elektronik, elektromechanik

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

- stredoškolské vzdelanie elektrotechnické a par. 21 je podmienkou nástupu na túto pozíciu
- technické a praktické zmýšľanie, schopnosť analyzovať a riešiť problémy, spoľahlivosť

Spoločnosť patrí medzi najväčšie kováčne na Slovenku a je jedinečná v oblasti zápustkového kovania. Predmetom činnosti a hlavným výrobným procesom je výroba a dodávky zápustkových výkovkov od hmotnosti 0,4 až po 25 kg s možnosťou tepelného spracovania (žíhanie, zušľachtenie) a následne trieskového opracovania. Nachádza sa v priemyselnej časti mesta Trnava. Sme dodávateľmi pre automobilový priemysel.

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na:

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 354782  Dátum zverejnenia: 28.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,35 EUR/hod.