Strojný zámočník

HKS Forge, s.r.o.

Miesto práce
Coburgova, Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.+ zákonné príplatky za nočnú prácu, prácu v sobotu a nedeľu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nariadené údržbárske práce strojov a zariadení: nožníc, píl, kovacích liniek, pecí, tryskáčov
- výmena induktorov
- spolupráca pri inštalovaní nových strojov a zariadení
- vykonávať operatívne údržbárske práce
- zapisovanie porúch do systému Enterprise
- odpisovanie použitých náhradných dielov z evidencie skladových zásob, vypisovanie dokumentácie (formuláre preventívnej údržby)
- kontrola dokumentácie k strojom (výkresy, schémy, zapojenia, technická dokumentácia k strojom od výrobcu

3. pilier dôchodkového sporenia
zabezpečujeme stravovanie v našej jedálni
bezplatné právne poradenstvo, mikropôžičky
rôzne formy poukážok do kníhkupectva, lekárne , fitnescentra a iné benefity pre našich zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

, strojárske

Počet rokov praxe

3

platné zváračské oprávnenie, orientácia v strojárenských normách a technickej dokumentácii strojov, prístrojov a zariadení, základy strojárenskej technológie, technického kreslenia

Spoločnosť patrí medzi najväčšie kováčne na Slovenku a je jedinečná v oblasti zápustkového kovania. Predmetom činnosti a hlavným výrobným procesom je výroba a dodávky zápustkových výkovkov od hmotnosti 0,4 až po 25 kg s možnosťou tepelného spracovania (žíhanie, zušľachtenie) a následne trieskového opracovania. Nachádza sa v priemyselnej časti mesta Trnava. Sme dodávateľmi pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Coburgova ulica 84
917 02 Trnava
ID: 1173494  Dátum zverejnenia: 21.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.