Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Nástrojár

Hiteco Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mobis Slovakia s.r.o., Gbeľany
Termín nástupu
ASAP
950 - 1 160 EUR/mesiacZákladná mzda 950€ je stanovená pre absolventa. Súčasťou odmeňovania je aj osobné hodnotenie, štvrťročné bonusy a ďalšie mzdové zložky (napr. 13. mzda predstavuje 50% zo základnej mzdy a 14. mzda 100% zo základnej mzdy).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s ručným náradím

- práca s meracími prístrojmi značky Zoller

- odpisovanie použitých náhradných dielov zo skladu

- práca so zobrazovacími jednotkami

- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

- komunikácia s nadriadenými

- práca na 12hod v štvorzmennej prevádzke, - stravné lístky v plnej výške hradené zamestnávateľom, - príplatky za smeny, - príplatky za sviatok + nadčas, - štvrťročné bonusy 30% zo základnej mzdy, - 13. mzda 50% zo základnej mzdy, - 14. mzda 100% zo základnej mzdy, - dovoz a odvoz z práce, - práca nie na linke, v tichom, čistom a kľudnom prostredí nástrojárskej dielne, - práca v sede aj v stoji

V prípade záujmu o pracovné miesto, prosím zasielajte svoje životopisy na mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

záleží len na zručnosti, zodpovednosti

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť, - samostatnosť, - dobrý zdravotný stav, - ochota pracovať, - ochota pracovať na zlepšovaní svojho výkonu, - práca na viacerých operáciach, - zodpovedný prístup, - kolektívny typ, - praktické myslenie

Spoločnosť HITECO SLOVAKIA vznikla dňa 26.11.2010 a svoju činnosť na Slovensku začala od 1.1.2011. Zaoberá sa manažmentom nástrojov slúžiacich na obrábanie motorov a príslušných zariadení pre významného zákazníka Kia Slovakia s.r.o.. Od 1.1.2013 rozšírila svoju pôsobnosť a začala poskytovať manažment nástrojov aj pre spoločnosť Mobis Slovakia s.r.o. HITECO SLOVAKIA je najmladšou spomedzi 5 dcérskych spoločností, ktoré vytvorila juhokórejská materská spoločnosť Hiteco CO,Ltd .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4233639  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac