Back Office Specialist/ Junior Sales Specialist

Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. - organizačná zložka

Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava cenových ponúk operatívneho leasingu a krátkodobého prenájmu osobných, úžitkových a nákladných vozidiel
• Kontakt s dodávateľmi vozidiel
• Spracovávanie zmluvnej dokumentácie
• Zadávanie dát do interného systému k obchodným prípadom v súlade s internými postupmi a v požadovanej kvalite
• Contract Management
• Príprava reportov
• Podpora Account Managerov
• Po zaškolení, akvizícia menších klientov, spracovanie obchodných prípadov

Požiadavky na zamestnanca

• Vzdelanie: nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské
• Jazykové znalosti: Anglický jazyk - pokročilý
• Prax 2 roky
• Aktívna práca s MS Office, hlavne Excell
• Obchodnícke nastavenie
• Asertívnu komunikáciu, zodpovednosť, orientáciu na zákazníka, schopnosť práce v tíme
• Schopnosť zvládať stres, zmysel pre detail, logické a analytické myslenie
• Výhoda je znalosť automobilového priemyslu alebo lízingu

• Zázemie medzinárodnej a dynamicky rastúcej spoločnosti
• Príležitosť rozvíjať svoje profesionálne zručnosti s nadnárodnou spoločnosťou
• Možnosť vnútornej kariéry
• Základná mesačná mzda sa pohybuje od 1.000 € brutto + odmeny. Finálna mzda je závislá od doterajších skúseností, seniority v hľadanej oblasti a od odborných znalostí.

Pripojte sa k tímu Hitachi Capital Mobility Slovakia!
Skvelá kultúra Hitachi, hodnoty, ktoré presadzujeme, a Ľudia, ktorých zamestnávame, z nás robia Jedinečné pracovisko. Ľudia sú pre nás najdôležitejší! Staráme sa o našich Klientov a našich Zamestnancov. Investujeme do Ľudí! Chceme vidieť úspechy našich Zamestnancov, pretože vieme, že obchodný úspech závisí od Ľudí!
Prekročte svoje limity a rozšírte svoj potenciál!
Hľadáme ľudí, ktorí zdieľajú naše hodnoty, sú čestní a otvorení, plní entuziazmu a optimizmu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.12.2020 (ostáva ešte 0 dní)

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hitachi Capital Mobility Slovakia poskytuje svojim klientom riešenia pre vozový park, starostlivosť o bezpečnosť, mobilitu a spokojnosť používateľov podnikových flotíl. Za účelom zabezpečenia hladkého vykonávania ich hlavných obchodných úloh sa zameriavame na nájdení najlepšieho riešenia. Spokojnosť Zákazníka je pre nás najdôležitejšia, preto sa prispôsobujeme jeho situácii, praktikám a preferenciám a ponúkame takéto riešenia ako napr.:

Dlhodobý prenájom (osobné a dodávkové vozidlá).
Finančný a operatívny leasing.
Správa vozového parku (správa).
Program „Doplňte palivo a užite si jazdu“.
Optimalizácia likvidácie poistných udalostí.
Palivové karty.
Krátkodobý prenájom.
Alebo hybridy vyššie uvedeného, čo je obzvlášť dôležité v období zmeny modelu vlastníctva alebo správy flotily.

Galvaniho 7/A
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubomír Habala
Tel.: +421232777011
E-mail: poslať životopis
ID: 3957341  Dátum zverejnenia: 4.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac