Servisný technik

Hireco Technik s.r.o.

Miesto práce
Sidónie Sakalovej, Bytča
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.2.2023, prípadne dohodou
9 - 13 EUR/hod.Mesačná mzda 1300 až 2000 eur podľa výkonu práce a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis hydraulických zariadení, montáž nových hydraulických zariadení (hydraulické agregáty, komponenty, hydraulické valce), montáž filtračných zariadení.

Práca na živnosť, 20 dní platená dovolenka, koncoročné prémie, príplatky za nadčasy, prácu počas štáneho sviatku, prípadne v sobotu a nedeľu ( výnimočne je potrebná práca počas soboty, alebo nedele) , možnosť prenájmu 2 izbového bytu po odpracovaní minim. 6 mesiacov za zvýhodnených podmienok.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

hydraulika, strojárstvo, automechanik

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť sa zaoberá predajom, výrobou a servisom hydraulickej a filtračnej techniky.
www.hireco.sk
ID: 4505835  Dátum zverejnenia: 22.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.