Obchodný reprezentant

HiPP SK

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
február/marec 2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacplus bonusová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

návštevy lekárov a lekární v určenom regióne

Ponúkame perspektívnu prácu v stabilnej spoločnosti a ďalšiu perspektívu rastu, mobilný telefón, notebook, služobné motorové vozidlo aj na súkromné účely.

Informácie o výberovom konaní

mailom - motivačný list, životopis, fotografie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

FMCG, farmácia

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax aspoň 1 rok na pozícií obchodného reprezentanta. Výhodou je predchádzajúca skúsenosť s detskou výživou či prax vo farmaceutickej spoločnosti. Časová flexibilita, ochota cestovať.

HiPP je nemecká rodinná firma s viac ako 100 ročnou tradíciou. Sme špecialisti na detskú výživu a detskú kozmetiku. Naša ponuka predstavuje viac ako 200 rôznych druhov výrobkov od mliečnej dojčenskej výživy, cez čaje, instantné mliečne a nemliečne kaše, po ovocné a zeleninové príkrmy a hotové jedlá v skle. Sme jeden z mála výrobcov BIO detskej výživy, ktorá splňuje najprísnejšie požiadavky na kvalitu a nutričné hodnoty detskej stravy.
ID: 3696067  Dátum zverejnenia: 4.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac