Gynekológ

Hipcentrum s.r.o.

Miesto práce
Holubyho 41, Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.9.2020
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac+ ďaľšie odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v špecializovanej gynekologickej ambulancii a v zariadení jednodňovej zdravotnej starostlivosti odbor gynekológia.

benefity pre zamestnancov: bezplatné využívanie plavárne a wellness na základe určených podmienok.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - základy

Novovzniknutú polikliniku Hipcentrum v Pezinku otvárame od 1.9.2020.
Zdravotnú starostlivosť ponúkame ambulantne: Ortopedicko - traumatologická ambulancia, Chirurgická ambulancia, Gynekologická ambulancia, Interná ambulancia a kliniku jednodňovej zdravotnej starostlivosti v odboroch: gynekológia, chirurgia, ortopédia, traumatológia.
Naša spoločnosť už prevádzkuje Ambulanciu všeobecného lekára.
Okrem Zariadenia na zdravotnej starostlivosti prevádzkujeme plaváreň, wellness a masáže.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Holubyho 41
90201 Pezinok
www.hipcentrum.sk
ID: 3944334  Dátum zverejnenia: 29.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac