Hilton Prague - rychlý přivýdělek / brigáda ihned (číšník/servírka)

HILTON PRAGUE

Místo práce
Pobřežní 1, Praha 8-Karlín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.07.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
120/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hotel Hilton netřeba dlouze představovat. Pobyt v jednom z nejluxusnějších hotelů na světě by chtěl zažít snad každý. A proč v něm třeba nepracovat?

Co dělá Hilton tak známým jménem není velké modré logo, ale především náš tým zaměstnanců, který si zakládá na příjemné a profesionální atmosféře každý den.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Můžeš chodit každý den, dva nebo tři v týdnu, ranní i odpolední - na směnách se určitě domluvíme

Výplatu ti pošleme samozřejmě na účet, ale především ti poskytneme stravu zdarma v naší super hotelové kantýně, a to snídani, oběd i večeři

Informace o náboru

Hledáme nové kolegy do restaurace Café&Bistro, kteří budou rádi dělat našim hostům lepší den a reprezentovat ten nejlepší 5* hotelový servis – samozřejmě tě rádi zaškolíme

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

1.7.2018 (zbývá ještě 6 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

číšník

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Hilton - mezinárodní 5* hotelový řetězec, 791 pokojů, soustavně nejúspěšnější konferenční hotel za posledních 7 let, největší ve Východní Evropě.

Hledáme mladé a talentované lidi, kterým poskytneme možnost rychlého kariérního růstu v rámci společnosti Hilton, nejen v Praze, ale po celém světě.

Adresa společnosti

Hilton Prague - Quinn Hotels Praha, a.s.
Pobřežní 1
186 00 Praha 8 - Karlín

Kontakt

Kontaktní osoba: Michal Hradilik HR
E-mail: poslat životopis
ID: 3379077   Dátum zverejnenia: 7.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   120/hod