Housekeeping Office Coordinator - Dispatching - Hilton Prague

HILTON PRAGUE HOTELS

Place of work
Pobřežní, Praha 8-Karlín, Česko
Contract type
full-time
Wage (gross)
From 36 800 Kč/month

Information about the position

Job description, responsibilities and duties

Přijmeme novou kolegyni/ nového kolegu na pozici koordinátora na oddělení Housekeeping.

NÁPLŇ PRÁCE:
Práce se systém Opera, komunikace s recepcí a dalšími odděleními
Příprava reportů pro externí úklidové firmy
Správa a přehled pokojů určených ke generálnímu úklidu
Odpovídání na telefonní hovory a následné vyřešení požadavků
Budete v kontaktu s kolegy z oddělení Housekeeping a budete kontrolovat úklid místností
Zodpovědnost za VIP pokoje a speciální požadavky hostů
Denní kontrola počtu uklizených pro účely fakturace
Vedení knihy se vzkazy a předávání potřebných informací kolegům
Kontakt s externí společností
Denně volat hostům s nápisem Nerušit na dveřích
Budete objednávat potřebné vybavení, květiny a další
Správa ztrát a nálezů. Kontaktování hostů ohledně nalezených předmětů
Vzhledem k cyklické povaze hotelového odvětví může být potřeba, aby zaměstnanec pracoval v různých časových rozvrzích, které odrážejí od potřeby hotelu.

KOHO HLEDÁME?
Hledáme někoho, koho baví oddělení Housekeeping, kdo je motivovaný dělat dobře svou práci a je komunikativní.

Abyste byli na této pozici úspěšní, musíte:

Dodržovat vysoké standardy služeb, abyste pokaždé vytvořili nezapomenutelný zážitek pro hosty
Mít vynikající komunikační dovednosti
Být součástí týmu a mít pozitivní přístup
Umět pracovat v rychle se měnícím prostředí a zároveň zůstat klidný a soustředěný i pod tlakem.

Employee perks, benefits

CO NABÍZÍME?
Práce v krásném prostředí 5* hotelu Hilton

V centru Prahy na metru C Florenc

Zajímavá práce a zkušenost z jednoho z největších Hilton hotelů ve střední Evropě

Stravování v zaměstnanecké kantýně

Výhodné cestování s programem HiltonGo

Requirements for the employee

Candidates with education suit the position

Secondary without school-leaving examination

Language skills

English - Intermediate (B1) or Czech - Intermediate (B1)

Advertiser

Brief description of the company

HILTON HOTELS IN PRAGUE - 5* LUXURY HOTEL CHAIN

Number of employees

250-499 employees
ID: 4704294  Dátum zverejnenia: 3.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 36 800 Kč/month